2194
2106

بگو فقط سالم باشه

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

اول خواست خدا 

دوم خواست خدا  

سوم خواست خدا 

چهارم تمام 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .باردار نیستم تیکر تولد یک سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2166
2050

دوستان عزیزم سلام ما اینجا میخوایم به دختر دوست های عزیز اطلاعات و رژیم های اسیدی و تعداد اقدام و زمان و مناسب و با عزیزانی که تجربه دختر دار شدن و داشتن تبادل نظر کنیم 

لطفا نظرات خودتون و بزارید 

ببين من اقدامام نامنظم بود اصلا كارى به تخمك گذارى نداشتم سرديجات رو دوست داشتم ميخوردم دوغ عاشقشم😀قبل اقدام خودمو با شامپوبچه ميشستم و ببخشيد تو رابطه هم براى اقدام نميذاشتم ارگاسم اتفاق بيوفته.

دخترنازم ماه اينده به اميدخدا مياد بغلم😍

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👑دختــرم گنـج منــه👑حاصـل رنــج منــه❤️
2183
دوستان عزیزم سلام ما اینجا میخوایم به دختر دوست های عزیز اطلاعات و رژیم های اسیدی و تعداد اقدام و زم ...

یکی ی تاپیک اینجوری واسه دختردارشدن زد ۳ صفحه رفت جلو

برای پسردارشدنم زد بی نهایت صفحه رفت جلو

کاربری برای دو نفر است

من نمی فهمم تویی که اطلاعات نداری یا نمی دونیه چی به چیه چرا فرتی میای کی گی سلامتی یا .... کدوم مادری به فکر سلامت بچش نیست که تذکر میدید؟؟؟ 

عزیزم رژیمه پر کلسیوم 

همسرت حتما قبله اقداما خسته و‌پر فعالیت باشن مثلا برن بدوئن بعد اقدام کنید 

شستشوی واژن با اب و سرکه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

عزیزم یه راه هست که بتونی دختر دار شی من برای تعیین جنسیت رفتم دکتر دکتر گفت تمام اینا دروغه برای پسردار شدن که هیچ راهی وجود نداره ولی اگه میخوای دختر دار بشی یه راهی هست که قبل از نزدیکی دستگاه تناسلیت رو با سرکه بشوری بخاطرخاصیت اسیدی باعث میشه بچه دختر بشه 

2191