2410
2553
عنوان

آلرژی،نفخ و دل درد نوزاد 8 ماهه

3266 بازدید | 38 پست

سلام مامانا

پسرم 8ماهشه و از بدو تولد کولیک و رفلاکس رو داشت ک دوماهه پزشک تشخیص آلرژی داده.همچنان پسرم بشدت بیقراره از صبح تا شب دل‌درد داره و در طول روز رو پا می‌خوابه همش.کسی بوده ک بچه اش همین مشکل رو داشته باشه؟ 

اینم بگم که 3تا دکتر گوارش و یه دکتر آسم و آلرژی هم بردمش.

دکتر الرژی نبر ببر مرکز الرژی ازش تست میگیرن مشخص میشه دقیقا ب چی حساسیت داره 

اینو ک درمان کردی 

متخصص گوارش کودکان ک اگه تهرانی ببر اقبال دکتر پسر منه صد دردصد خوب میشه

دکتر الرژی نبر ببر مرکز الرژی ازش تست میگیرن مشخص میشه دقیقا ب چی حساسیت داره  اینو ک درمان کر ...

عزیزم تست آلرژی هم دادم. به همه چی آلرژی داره.دکتر ایمان زاده، دکتر یوسفی و نهایتا اقبال خواه تو پونک هم بردم.اصلا بهبود پیدا نکرده. میخوام بدونم اینهمه درد و نفخ طبیعیه؟ 

خودمم رژیم سفت وسختم حتی نون هم نمی‌خورم چون به گندم حساسه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم تست آلرژی هم دادم. به همه چی آلرژی داره.دکتر ایمان زاده، دکتر یوسفی و نهایتا اقبال خواه تو پون ...

از پوستش تست گرفتن؟ب همه چی الرژی ک خیلی سخته

نه خب طبیعی نیست 

اقبال نگفت ببر سونو؟

پسر شما با چیا درمان شد؟ چندماهشه؟ همینجوری نفخ داشت؟ 

نه پسر من نفخ نداشت بچه بود کولیک داشت ک با داروهای اقبال خوب شد 

پوستش میخارید و دون دون بود بردم تست گرفتن ب چیزی الرژی نداشت جز کمی کاکا ئو ک با قرص و کرم خداروشکر خوب سد

از پوستش تست گرفتن؟ب همه چی الرژی ک خیلی سخته نه خب طبیعی نیست  اقبال نگفت ببر سونو؟

اون اوایل ایمان زاده وقتی سه ماهه بود سونو گرفت ازش. مشکلی نداشت.الانم اقبال خواه ننوشت براش دیگ. گفت چون یبوست داره اینقدر نفخ میکنه و گفت باید هرروز شکمش کار کنه. الان ملین میدم بهش. شکمش به زور کار میکنه اما از قبل اینکه به غذا بیوفته و شکمش راحت می‌کرد وضع همین بود

نه پسر من نفخ نداشت بچه بود کولیک داشت ک با داروهای اقبال خوب شد  پوستش میخارید و دون دون بود ...

خوب پس وضع پسر من خیلی بده چون به گندم و برنج و سیب زمینی و.... حساسه. تقریبا به همه چی

2714
عزیزم تست آلرژی هم دادم. به همه چی آلرژی داره.دکتر ایمان زاده، دکتر یوسفی و نهایتا اقبال خواه تو پون ...

سلام عزیزم شما پسرت چند وقتشه؟ پسر منم به بیشتر چیزا حساسیت داره و بعد از شروع غذا بیشتر وقتا دل درد و نفخ داره،

سلام عزیزم شما پسرت چند وقتشه؟ پسر منم به بیشتر چیزا حساسیت داره و بعد از شروع غذا بیشتر وقتا دل درد ...

سلام عزیزم. پسرم 11ماه و 19 روزشه.همچنان دل‌درد رو داره اما به تجویز پزشک بعد 9ماهگی شیر خودم رو قطع کردم و نئوکیت بهش میدم

2706