2726
عنوان

دستبند طلاای 18 عیار با مروارید پرورشی

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 22 پست

شرایط نگهداری از مروارید

همیشه اول از لوازم آرایشی،عطر، اسپری مو و یا کرم های بدن استفاده نمایید سپس مروریدها را به تن کنید. این مواد به مروارید ها آسیب میزنند.

همیشه پس از در آوردن زیورآلات ساخته شده از مروارید، آن را با دستمال نخی نرم تمیز کنید. همچنین بد نیست با محلول رقیق آب و صابون آن را بشویید و پس از خشک کردن در جعبه مخصوصش قرار دهید.فقط زمانی که نخ دستبند خشک است از آن استفاده نمایید، اگرنخ خیس باشد چربی و عرق سریعتر جذب آن میشود.

دستبند های طلا با مروارید اصل(پرورشی) الماسین آذر. www.almasin.com

[QUOTE=164463824]سلام. به دلیل اینکه فروشنده ها میفروشن و باید کلی پرورسانت و مالیات و ارزش افزوده هم بدن....[/QUOTEعزیزم اونوقت خریدار چه گناهی کرده هزینه پورسانت هم بده؟والا من همسرم جواهرفروشه گاهی دیحی میبینم میگم فلان مثلا دستبند مناسب میده نزدیک حتی یک تومان هم گاهی فرقه بین فروش همسر من و طلای دیجی. این منصفانه نیست

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
[QUOTE=164463824]سلام. به دلیل اینکه فروشنده ها میفروشن و باید کلی پرورسانت و مالیات و ارزش افزوده ه ...

به هر حال اون هم باید درآمد داشته باشه. خیلی ها از شهر های دیگه هستند نمیتونن مدلی که میخوان رو تو شهر خودشون پیدا کنند 

البته مغازه هم 30 درصد سود میگیرند خیلی تفاوتی با سایت ندارند. اونها هم مالیات و اینها دارند....

نمیشه گفت دیجی کالا گرون میده

گاهی اوقات مناسب تر از مغازه هم درمیاد

مثلا همین دستبند های مروارید پرورشی رو نمی تونید تو مغازه به راحتی پیدا کنید. نخ دستبند رو من به سختی وارد میکنم چون تو ایران نیست متاسفانه

یه مسیله دیگه رو هم در نظر داشته باشید فروشنده مغازه همون لحظه که میفروشه پولش رو میگیره و تبدیل به طلا میکنه. اما اینترنتی یک ماه بعد تازه پول به حساب فروشنده میاد و در نوسان بازار ضرر هم میکنه......

یه مسیله دیگه رو هم در نظر داشته باشید فروشنده مغازه همون لحظه که میفروشه پولش رو میگیره و تبدیل به ...

دیجی کالا همون لحظه هزینه رو قبل ارسال میگیره از خریدار. 

در هرصورت موفق باشید

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
دیجی کالا همون لحظه هزینه رو قبل ارسال میگیره از خریدار.  در هرصورت موفق باشید

درسته از خریدار میگیرند اما به حساب فروشنده کی واریز میشه ..... 

ممنونم همچنین