2737
2734
عنوان

همونم که عاشق مرد متاهل شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 8897 بازدید | 87 پست
عزیزم فراموش کردن نمیخاد همینکه فهمیدی متاهله وبه زنو بچه یه ماهش خیانت کرده باید متنفر باشی نه اینک ...

چه نیازی دارم که از شماها اجازه بگیرم برا اینکه ادامه بدم یا نه بخام ادامه بدم خب میدم من تاپیک میزنم که با دوستای خودم صحبت کنم اینم که شوهر شما چیکار کرده مسببش خودشه نفر سوم تقصیری نداره

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
چه نیازی دارم که از شماها اجازه بگیرم برا اینکه ادامه بدم یا نه بخام ادامه بدم خب میدم من تاپیک میزن ...

چرا اتفاقا نفر سوم خیلی تخصیر داره اونم‌مثل شما درگیر شده وخودسو قانع کرده که بدون اون نمیتونم شما هم دنبال قانع کردن خودتونین که بدون عذاب وجدان باهاش دوباره رابطه برقرار کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اتفاقا نفر سوم خیلی تخصیر داره اونم‌مثل شما درگیر شده وخودسو قانع کرده که بدون اون نمیتونم شما ه ...

بهت حق میدم  دلت پره هی میگردی عقده های زندگیتو سر این و اون خالی کنی ولی اون نفر سوم بره باز یکی دیگه حایگزین میشه اگه جنس مردتون خراب باشه پس خودتُ گول نزن  

بهت حق میدم  دلت پره هی میگردی عقده های زندگیتو سر این و اون خالی کنی ولی اون نفر سوم بره باز ی ...

آخه جنس زنایی مثل شما هم خرابه که کمبوداشونو با شوهر مردم پر میکنن واسمشو میزارن عشق وادعا میکنید نمیتونم فراموش کنم و واسه فراموش کردنش میخایین برین زندگیه یکی دیگرو خراب کنید ودر آخربا وجود شوهر بازم خیانت

2731
آخه جنس زنایی مثل شما هم خرابه که کمبوداشونو با شوهر مردم پر میکنن واسمشو میزارن عشق وادعا میکنید نم ...

خب شما حواستون به شوهرتو باشه تا از دستتون در نره😁

عزیزم من عادت ندارم کسی رو ناراحت کنم حتی مجازی باهات کل کل کردم ببخشید امیدوارم زندگیت سرشار از عشق باشه ولی شمام اینقد راحت دیگران رو قضاوت نکن آخه زشته

حضوری تنها نمیشیم اصلااا مدام ینفر دیگه پیشمونه  من قصدم اینه همون موقع کار بهش پیام بدم بگم چ ...

نه اصلا خوب نیس . پیامم میدی چیز دیگه بگو غیر مستقیم . حالا فک‌میکنه چ تحفه ایه . 

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
چرا اتفاقا نفر سوم خیلی تخصیر داره اونم‌مثل شما درگیر شده وخودسو قانع کرده که بدون اون نمیتونم شما ه ...

باور کنید نفر سوم هیچ تقصیری نداره اونم بی خبر از هیچیه این مردا هستن وگرنه تا نخوان سمت کسی نمیرن اونم باید ایده آلاشونو طرف مقابل داشته باشه تنها کسی که آسیب میبینه هم تنها نفر سومه چون زن و مرد زندگیشونو ادامه میدن و مطمن باش اون مرد دختری رو که به دوستی گرفته براش هیچ اهمیتی دلسوزی نداره

2738
پیام بدم که خیلی سخته دیگه نبینمت ؟؟؟کاش میشد همیشه ببینمت  یا خیلی ضایعست؟چی بگم خو چون اون ف ...

سلام ،میشه بگی چه جوری فراموشش کردی؟یک ماهه دارم به خودم میپیچم،جوابمم نمیده،نمیشه فراموشش کنم عاشقشم دیوانه وار