2737
2734
عنوان

معجزززززه شد برامون🤗🤗🤗خداااایااااشکرت❤

| مشاهده متن کامل بحث + 9802 بازدید | 512 پست

الهم صل علی محمد و آل محمد منم نذرش میکنم خواهر زاده ام سلامت شون بدست بیارن تا آخر عمرم هر روز براش فاتحه بخونم و معرفیش کنم به دیگران 🙏🙏🙏🙏 با اینکه مذهبی نیستم اما معتقدم 😘😘😘😘😘

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم دیروز که پیامتون رو خوندم موقع خوندن زیارت عاشورا دعاتون کردم🙏 به خواهر و مادرمم گفتم ...

فدای تو بشم که اینقدر مهربونی عزیزم😭😭😭😭الهی هرچی میخوای خدا بهت بده دعا کن یه روزی بیام بهت بگم همه چیز حل شده😭

عزیزم شما گفتی خدا گفته . خب ایه بیار . بعدشم اماما یا شهیدا زندن ولی تو این دنیا نیستن که . تو عالم ...

ببینید من یه حدیث از امام رضا خوندم که گفتن هروقت از هرجا و هرکس ناامید شدید به ما ائمه توسل کنید

ائمه و امامان معصوم هستن و از خودشون حرف نمیزنن و پیام خدا رو به مردم منتقل میکردن

در مورد اینکه میگید شهدا و امامان مردن و در عالم برزخ هستن هم باید بگم که منم میدونم مردن و جسمشون زیر خاک هست  ولی منظور از اینکه زنده هستن اینه که طوری زنده هستن که ناظر  اعمال و رفتار ما هستن

اینم آیه قرآن در همین مورد

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا ،بل احیاء عند ربهم یرزقون

نپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند ؛بلکه آنها زنده اند(به حیات ابدی) ونزد خدا روزی داده میشوند

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2728
ببینید من یه حدیث از امام رضا خوندم که گفتن هروقت از هرجا و هرکس ناامید شدید به ما ائمه توسل کنید ا ...

پس واسه ی خواهر زاده منم دعا کن معجزه بشه خوب بشن جوان هستن افسرده گی شدید گرفته خیلی معتقد بود و هست همین باعث شده ما اطرافیانش از معنویات زده بشیم 😭😭😭😭 میگن اگه عشق بازی می‌کرد افسرده نمیشد 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
خداروشکر  التماس دعا

ممنونم❤

الهی به حق بزرگی خدای مهربون به همه آرزوهات خیلی زود برسی و همیشه از ته دل بخندی و سلامت باشی..الهی آمین🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
پس واسه ی خواهر زاده منم دعا کن معجزه بشه خوب بشن جوان هستن افسرده گی شدید گرفته خیلی معتقد بود و هس ...

باشه عزیزم حتما دعاشون میکنم اگه لیاقت داشته باشم

عزیزم صفحه ۱ زندگینامه شهید و صفحه ۱۳ عکس شهید رو گذاشتم حتما بخون

الهی خدا به حق جوانی حضرت علی اکبر معجزه کنه و خواهرزادتون حالش خوب بشه..الهی آمین💚

اگه بخای میتونم پیج اینستا شهید رو که خواهراش براش زدن رو بهتون بدم😊

برای سهید سوره یاسین یا هر ذکری دوست داشتی بخون و ازش بخواه براتون دعا کنه 🙏🙏🙏

2738
خداروشکر عزیزم استاتر جان برای مادر شدن منم بزودی دعا کن گلم

مرسی 🌹

چشم اگه لیاقت داشته باشم دعاتون میکنم

زندگینامه شهید صفحه ۱ و عکسشونم صفحه ۱۳ هست اگه دوست داشتید ببینید

و اینکه هر ذکری که به دلتون افتاد یا چله سوره یاسین نذر شهید بکنید وازشون بخاید درحقتون پیش خدا دعاکنن🙏

الهی باخبر خوب بیای و خوشحالم کنی..الهی آمین🌹🌹🌹🌹

پیچ اینستا شهید هم که پراز خبرحاجت روایی هست رو اگه دوست داشتید بگید بهتون بدم😊

کاش منم معجزه ببینم.. الان فهمیدم تاپیک قدیمیه اما دلت خیلی پاکه برای منم دعا کن💔

مرسی از لطفت عزیزم❤😘

خدا رو قسم میدم به فاطمه زهرا به زودی زود به همه ی آرزوهات برسی و همیشه خوشحال و سلامت باشی...الهی آمین❤❤❤

الهی به حق شهید سید رضا و جدش یه معجزه عالی برات اتفاق بیفته...آمین یا رب العالمین💚💚💚

حاجت گرفتی به منم خبر بده حتما😍

الهم صل علی محمد و آل محمد منم نذرش میکنم خواهر زاده ام سلامت شون بدست بیارن تا آخر عمرم هر روز براش ...

مطمئن باش جواب میگیری خیلی زود

بهت قول میدم خیلی خیلی خیلی زود جواب میگیری❤

عزیزم اگه دوست داشتی یه چله سوره یاسین یا هر ذکری که به دلت افتاد برای شهید بفرست و بگو دعات کنه ؛اونوقت معجزه خدا رو میبینی🌹🌹🌹

منم دعاتون میکنم🙏

به خواهر و مادرمم میگم دعاتون کنن🙏

یا اگه دوست نداری سوره و دعا بخونی باهاش حرف بزن و درد و دل کن و بگو دعات کنه🌹💚

البته خدا معجزه میکنه و شهدا فقط دعامون میکنن

اینم عکس شهید که من هرشب باهاش حرف میزنم😊😍

فدای تو بشم که اینقدر مهربونی عزیزم😭😭😭😭الهی هرچی میخوای خدا بهت بده دعا کن یه روزی بیام بهت بگم ...

خدانکنه عزیزم

مررررررررررسی از دعای قشنگت😘😘😘

مطمئنم که میای همینجا و تو همین تاپیک خبر حاجت رواییت رو میدی و خوشحالمون میکنی❤

الله اکبر ،الله حاجت داده عزیزم

خداروشکر💚💚💚

بله درسته خدا حاجت داده 🍃

خدا معجزه کرده🍃

خدا عمر دوباره داده🍃

همه چی دست خداست و شهدا فقط درحقمون دعا میکنن و واسطه بین ما و خدا میشن❤🌹

@یاشهیدکربلاادرکنی      

سلام عزیزم

ممنونم از تاپیکی که زدی و درحقم دعا کردی😘

درخواست دوستی دادم که تشکر کنم

خیلی خیلی خیلی خوشحالم کردی ❤❤❤

الهی خدا خوشحالت کنه....الهی آمین💚💚💚

عزیزم دوست داشتی این تاپیکمو بخون

زندگینامه شهید صفحه ۱ و عکسشون هم صفحه ۱۳ هست

دوست داشتم شما هم تاپیکمو بخونی😊

2706