2726
عنوان

شوهر بی توجه

216 بازدید | 14 پست

بچه ها شوهرم از سرکار که میاد از ساعت ۶ تا ۱۲ شب میشینه پای تلویزیون تکون نمیخوره اصصصلا سه ساله ازدواج کردم هرچی گفتم عوض نشد حتی من یه اتاق دیگه باشم کار واجبم داشته باشه نمیاد فقط دراز میکشه جلو تلوبزیون دستور میده.....

برو تلویزیون رو خاموش کن

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستوراتشو اجرا نکن یه تکونی ب خودش بده😑

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2728

شوهر من ۶صبح میره ۷.۳۰ شب برمیگرده تا ۹ شام میخوره و جلو تلویزیونه بعدم میخوابه تا فردا که دوباره بره( یکی دو شب ۹که خوابش میبره ۱۲بیدار میشه تا ۱بیداره دوباره میخوابه)

۱۱ساله اوضاع همینه

جمعه ها ام پای لپتاپ فیلم میبینه

بیشتر مردا بی توجه ان  فقط ب شکم و زیر شکم خودشون توجه دارن😏

دقیقا اینم فقط وقتی گشنشه یا....میاد سراغم خوبه تازه ازدواج کردیم قبلا ماهی یه بار ظرف میشست حداقل یه بار الان اصصصلا باپیژامه میخوابه جلو تلویزیون ...

هزاااااااار راه رفتم درستبشه نشد تلاش نکن همینن که هستن درست نمیشن

شانسه خواهر فقط جوونیش اینه پیریش چی میشه شکمش عین خانمای نه ماهه شده از بس خوابه پنج شنبه جمعه ها تعطیله یعنی یک دقیقه تلویزیون خاموش نمیکنه فیلم پشت فیلم

تقصیر مادرشه بد بار آورده باید درستش کنی😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
تقصیر مادرشه بد بار آورده باید درستش کنی😐

خونه مادرش میره که عین چی کار میکنه حتی برای تنظیم آنتنشونم زنگ میزنن این بره تو خونه ولی عین کشتی چسب فقط میچسبه زمین

2706