2737
2734

چرا اونوقت؟؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دکترتون بپرسین 

هرچیزی در حد کمش اشکالی نداره 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2728
2738

اره. ولی در حد یه عاااالمه خوردن. نه که در حد چند تا دونه روی زرشک پلو. بخور نوش جونت.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
والا من هوس زرشک پلو کرده بودم ولی دیدم نت نوشته سبب نقص جنین میشه  میخواستم ببینم شما هم شنید ...

نه من نشنیدم😞هرچی کمش ضرر نداره 

درست کن بخور منکه عاشق زرشک پلو 😋 قبلا تو بارداری هم حتما خوردم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
بله همسایمون  نمیدونست انقدر زرشک خورد بچش سقط شد

وای خاک توسرم من پنج ماهمه الان سه روز اندازه ته استکان آب زرشک میخوردم نکنه چیزی بشه 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خاک توسرم من پنج ماهمه الان سه روز اندازه ته استکان آب زرشک میخوردم نکنه چیزی بشه 😢😢😢😢😢😢😢 ...

استرس که بدتره 

ان شاالله که هیچی نمیشه

اخه با یبار خوردن زرشک چیزی نمیشه