2733
2734

بچه ها شوهرمو از ساعت ۷بردن اتاق عمل برای دیسک کمرش. هنوز نیومده بیرون. دعا کنین عملش خوب باشه. قلبم داره میاد تو دهنم از استرس😞😞

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

خدا شفا بده

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا شفا بده

مرسی عزیزم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
آخی عزیزم..... چندسالشه

۳۲😞

2738
ایشالا ک عملش خوب بوده..۳۲ سال واسه دیسک کمرخیلی زوده..کارشون خیلی سنگین هست پس

آره هرجا میرفتیم میگفتن سنش کمه. سه هفته اس از این دکتر به اون دکتر فیزیوتراپی و اوزون تراپی و... ولی هیچکدوم فایده نداشت

آره هرجا میرفتیم میگفتن سنش کمه. سه هفته اس از این دکتر به اون دکتر فیزیوتراپی و اوزون تراپی و... ول ...

پدر منم چندین سال پیش دیسک کمرعمل کرده دیگ بعدعمل اصلا نبایدمثل سابق کارهای سنگین کنه حتی دکترا ب پدر من گفتن شغلتو عوض کن..دیگ خییلی ب مراقبتهای بعدش بستگی داره 

آره هرجا میرفتیم میگفتن سنش کمه. سه هفته اس از این دکتر به اون دکتر فیزیوتراپی و اوزون تراپی و... ول ...

اسی درکت میکنم

شوهرمنم امروز عمل  قلب داشت سه ساعت شد 

قلبم اومد تو دهنم تاازاتاق عمل اومد بیرون 

ان شاالله شوهرشمام زود ازاتاق عمل بیاد

چه روز خوبیه امروز      مگه نه؟؟  
اسی درکت میکنم شوهرمنم امروز عمل  قلب داشت سه ساعت شد  قلبم اومد تو دهنم تاازاتاق عمل او ...

ممنونم عزیزم

2706