2737
2734
عنوان

کسی تو بارداری کندر خورده؟

210 بازدید | 28 پست

سلام 😍

فکر میکردم خییلی تلخه ولی تلخ نیست زیاد...وقتی شبیه آدامس شد بعد جویدن بعدش قورتش میدادین...

در کل راضی بودین از مصرفش یا نه؟😍

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که مصرف کردین تلخیش در چه حد بوده؟

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2731
زیاد نخور

آره عزیزم حواسم هست😙😚

2738

اره خوردم خیلی بچم باهوش شده البته انرژیشم خیلی زیاده

بیشعورا الکی ترسوندنم سر بچه های دیگم نخوردم واقعا تفاوتش محسوسه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چرا میخورید؟

تاثیرات خوبی داره از جمله هوش

البته باید به اندازه مصرف بشه وگرنه عوارض داره

شما که مصرف کردین تلخیش در چه حد بوده؟

فقط ماه سوم باید بخوری روزی یه عدس

خیلی تلخ نیس مثل سقزه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
همکارم میگفت تو کل دوران بارداری‌ خورده میگفت بچش بیش فعال شده شاید بخاطر اون بوده. میگن فقط ماه خاص ...

درسته

نهایت در حد ۲۰ روز یا یه ماه باید مصرف بشه به میزان کم

فقط ماه سوم باید بخوری روزی یه عدس خیلی تلخ نیس مثل سقزه

خودتون تجربه داشتین...آخرش باید قورتش بدم آخه حل نمیشه

2706