2733
2739
ماچ بهت عزیز دل نیت کردم

نتیجه استخاره:
انجام نده
نتیجه کلی:
بد است مشکلات زیادی سر راهتان قرار می گیرد و در آخر هم به آنچه می خواستید نمی رسید ترک شود که پشیمانی دارد.
نتیجه ازدواج:
بهیچ وجه در شان شما نیستند و مشکلات بسیاری در این زندگی وجود دارد که یکی از آنها هم برای بدبختی تان کافی است حتما ترک شود.
نتیجه معامله:
مشکلات بسیاری بوجود می آید و از کرده ی خود پشیمان می شوید ترک کنید.
سوره:
سبا
آیه:
8
صفحه:
خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
اگه بخوای فقط برای تو میگیرم نیت کن

گیلناز

من تورو میشناسم

از اون تاپیک قشنگ مامان مهربونت

البته جای دیگه هم

قبل تاپیک پر بازدیدت

داستانتو مختصر خونده بودم

انقدر داغونم خواهری

انقدر حالم بده

توروخدا اگر تونستی بگو مامانت دعام کنه

دارم خفه میشم از بغض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نیت کن

نیت کردم عزیزم

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
گیلناز من تورو میشناسم از اون تاپیک قشنگ مامان مهربونت البته جای دیگه هم قبل تاپیک پر بازدیدت د ...

دیدی بد در میاد 

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2731
دستت دردنکنه قربونت آیت الکرسی هم خوندم جونم

فدات شم لطف کردی ماچ بهت

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
عالیه خوبه

مرسی گلم❤️❤️❤️❤️❤️😍

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
مرسی گلم❤️❤️❤️❤️❤️😍

خاهش عزیزم

چکار کنم بخدا انقدر دعا کردم گیج شدم

عزیزم چیشده

چجوری برات بگم خیلی طولانیه

خلاصه کن خب

گیلناز من تورو میشناسم از اون تاپیک قشنگ مامان مهربونت البته جای دیگه هم قبل تاپیک پر بازدیدت د ...

آخی عزیز دل خواهر بخدا همین الان به مامانم میگم برات نذر کنه الهی هرچی میخوای خدا بهت بده. ما هیچی نیستم خاک پای ائمه هم نیستیم ولی مامانم دلش پاکه و خدا لیاقت داده از خانواده سادات باشیم حتما دعاگو هستم خیلی برات ناراحت شدم الان خودمم دست به کار میشم. 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2706