1989
1955

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

خب چی بخونم؟ماچ بهت

اگه بخوای فقط برای تو میگیرم نیت کن

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
1983
بگیرم؟

بر منم میگیری؟! 

در جنگل من هوا سرد است...                                     آهو ها با کفتار ها می‌چرخند.... روباه ها قصد فریبم را دارند..دیگر گرگی وجود ندارد.... با وجود سختی ها و زخم های روی تنم من هنوز گرگ مانده ام 🐺                با وجود اینکه آسمان را ابر های تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم...... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه های بلند با غرور زوزه میکشم....                                                         ای سرنوشت من.... بدان طوفان سختی هاست آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد                                    من تا آخر ایستاده ام 🐺🔥
1967
اره گلم مال اسی تموم شه بعد میگیدم

مرسی عزیزدلم لطف میکنی❤️

در جنگل من هوا سرد است...                                     آهو ها با کفتار ها می‌چرخند.... روباه ها قصد فریبم را دارند..دیگر گرگی وجود ندارد.... با وجود سختی ها و زخم های روی تنم من هنوز گرگ مانده ام 🐺                با وجود اینکه آسمان را ابر های تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم...... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه های بلند با غرور زوزه میکشم....                                                         ای سرنوشت من.... بدان طوفان سختی هاست آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد                                    من تا آخر ایستاده ام 🐺🔥
1976
ماچ بهت عزیز دل نیت کردم

نتیجه استخاره:
انجام نده
نتیجه کلی:
بد است مشکلات زیادی سر راهتان قرار می گیرد و در آخر هم به آنچه می خواستید نمی رسید ترک شود که پشیمانی دارد.
نتیجه ازدواج:
بهیچ وجه در شان شما نیستند و مشکلات بسیاری در این زندگی وجود دارد که یکی از آنها هم برای بدبختی تان کافی است حتما ترک شود.
نتیجه معامله:
مشکلات بسیاری بوجود می آید و از کرده ی خود پشیمان می شوید ترک کنید.
سوره:
سبا
آیه:
8
صفحه:
خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
اگه بخوای فقط برای تو میگیرم نیت کن

گیلناز

من تورو میشناسم

از اون تاپیک قشنگ مامان مهربونت

البته جای دیگه هم

قبل تاپیک پر بازدیدت

داستانتو مختصر خونده بودم

انقدر داغونم خواهری

انقدر حالم بده

توروخدا اگر تونستی بگو مامانت دعام کنه

دارم خفه میشم از بغض

خب نیت کن

نیت کردم عزیزم

1718