2733
2734

سلام

اگر آره

بفرمایید چه مدت از کپسول و یا دستگاه اکسیژن ساز استفاده کردن تا بهبودی؟

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم میگه خیلی گلوم میسوزه ممکنه کرونا باشه؟

نمیدونم عزیزم باید دکتر بره

2728
چند درصد از ریه اش درگیره؟؟؟

درصد خاصی نگفتن بستری بود

حالا میخوان مرخص کنن گفتن توی خونه هم اکسیژن درمانی کنه تا بهبودی 

من خودم بخاطر تنگی نفس یه روز بستری شدم اما چون تنگی نفس داشتم با ماسک بدتر میشدم من نمیزدم اما شوهرم کلا ماسک داشت

البته ما جفتمون همزمان گرفتیم 

کپسول اکسیژن هم تو خونه داشتم یه هفته اول فقط شبا استفاده میکردم 

من خودم بخاطر تنگی نفس یه روز بستری شدم اما چون تنگی نفس داشتم با ماسک بدتر میشدم من نمیزدم اما شوهر ...

میخوام بدونم رفته رفته بهتر میشه و نیاز به ماسک اکسیژن کمتر میشه یا چجوریه؟

میخوام بدونم رفته رفته بهتر میشه و نیاز به ماسک اکسیژن کمتر میشه یا چجوریه؟

اره 

من خیلی شدید بود تنگی نفسم اکسیژن خونم به۷۰ رسیده بود 

هفته اول خییییلی اذیت شدم و البته هرشب کورتون وریدی می‌گرفتم تا ریم باز شه در کنارش شبی نیم ساعت هم اکسیژن می‌گرفتم 

بعد یه هفته اکسیژنو گذاشتم کنار کم کم بهترشدم

2738

یکی از دوستانمون توی این سایت

پدرشون ۱۵ روز اینا استفاده کردن و بهتر شدن

میخوام بدونم در حدود چقدر باید استفاده بشه

اره  من خیلی شدید بود تنگی نفسم اکسیژن خونم به۷۰ رسیده بود  هفته اول خییییلی اذیت شدم و ...

خداروشکر عزیزم

میدونم چی کشیدی خیلی خیلی سخته

خدا برای کافرشم نخواد!

پس انشالله بهتر میشه ؟ مریض من ضعف داره گاهی، بیحالی داره

که باعث میشه اکسیژنش افت کنه گاهی 

دکتر گفته دیگه مراحل درمان تموم شده و بره خونه با اکسیژن تا بافت ریه ترمیم بشه به مرور 

خداروشکر عزیزم میدونم چی کشیدی خیلی خیلی سخته خدا برای کافرشم نخواد! پس انشالله بهتر میشه ؟ مریض ...

اره خیلی بده 

دقیقا باید استراحت کنی تا ریه ترمیم بشه 

تا یه مدت کار سنگین نکنه 

الآنم پله بالا پایین نره تا دو هفته 

من کارای خونمو همه رو شوهرم میکرد واقعا نمیتونستم از جام بلند شم 

الآنم که ۲۷روزه گذشته بازم پله بالا پایین نمیرم 

ریه با هر فعالیتی آسیب میبینع

اره خیلی بده  دقیقا باید استراحت کنی تا ریه ترمیم بشه  تا یه مدت کار سنگین نکنه  ا ...

الان که حتی برای دستشویی هم باید ظرف براش ببریم و تحرک نکنه اصلا 

اکسیژن هم مدام باید استفاده کنه تو خونه نه گاهی

عزیزم هستی ی سوال ازت بپرسم؟؟؟

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
من خودم بخاطر تنگی نفس یه روز بستری شدم اما چون تنگی نفس داشتم با ماسک بدتر میشدم من نمیزدم اما شوهر ...

بهتر شدی تو؟

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2706