2737
2734

بچه ها من به جاریم خیلی محبت کردم همیشه واسه دخترش کادوهای گرون خریدم ولی دختر من بدنیا اومد اون ورداشت عروسکی که من به دخترش کادو دادمو آورد الان خیلی پشیمونم که چرا انقدر واسه دخترش خرج کردم لعنت به من

خیلی از چشمم افتاده دلم میخواد بچزونمش

همین جاریم قبلا به زور میخواسته شوهرم بره یکی از فامیلای خودشو بگیره اما خب نگرفته

حالا جاریم هروقت منو میبینه شروع میکنه از اون دختر حرف زدن که خیلی خانومه فلانه بهمانه

میخوام یه جوری حالشو بگیرم که نفهمه از کجا خورده

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشیدا چقدر کارشون زشت بوده ولی انتقام نگیر عزیزم آرامش تو حفظ کن وازاین ب بعدسعی کن ب هیچکس بیش از اندازه محبت نکنی اگرم کردی انتظار نداشته باش متاسفانه بیشتردلخوریا وناراحتیا بخاطر انتظارداشتن 

2738

تولد میاد دوباره هدیه همون عروسک رو بده بهش بگو یا رو عروسک بنویس من چیزی که به کسی هدیه بدم رو دو باره جلد عوض شدشو تحویل نمیگیرم،از اون خانومه هم تعریف کرد بگو مشک آن است که خود بوید نه انکه عطار گوید،خانوم بهتر از من بود همسرم حتما میگرفتش

من یسری برای تولد مادرشوهرم لباس بردم یسری دیدم تن مادرش کرده بود جلوی من دیگه براش هیچی نخریدم فقط یبار مجبور شدم ی لباس گرفتم بعداز اون دیگه خودشو کشت حتی بروم اورد که فلان چیزو بده بمن مت دیگه براش هیچی نگرفتم فقط شیرینی

یعنی از وقتی بچه اوردی ازون خانم تعریف میکنه؟اگه از اول اینجوری بود که خب اشتباه محض خودت بوده و جای ...

نه از اول تعریف میکنه من به بچش محبت میکردم که حسادتش کمتر بشه دوستانه باشه رابطمون

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
عزیزم شما هنوز سر اون عروسک ناراحتی چند ماه پیش هم تاپیک همینو زدی بره گمشه محل سگ نده بهش  &nb ...

ببین هر روز یه بازی درمیاره اعصابمو خورد میکنه

2706