2737
2734

نميخوايم استفاده كنيم 

دوستان تو خونه همه ما يه سري لباس هست كه يه مدت طولاني هست كه استفاده نشده 

الان يه خانومه تو تايپك بغلي گفت دارم از سرما يخ ميزنم هيچ لباس گرمي ندارم دلم كباب شد براش  

بياييد به فكر هم باشيم 

خودم هم بخشيدم دو تا لباس گرم دوستم بي رودرواسي گفت سه ساله پالتو نخريدم من داشتم نونو چاق شدم تنم نميشد بهش دادم با يه بافت مه كادو گرفته بودن تنگ بود برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم تایپک

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728

آخه عزیزم اینقدر پالتو و گرمکن گرون شده آدم ترجیح میده اگرم چاقه لاغر کنه اونها رو بپوشه از بس گرونه بماند که اینقدر فقیر شدیم و کم میخوریم از گرونی و لاغر شدیم  که باید لباسامونم تنگ کنیم

اره همسایه ما یه خانم هست با ۴ تا بچه که شوهرش فوت شده امروز بهم گفت لباس بچه برام جور کن برا بچه هام خیلی فقیرن بیچاره ها کسی اگه لباس داره بگه  گناه دارن 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
اره همسایه ما یه خانم هست با ۴ تا بچه که شوهرش فوت شده امروز بهم گفت لباس بچه برام جور کن برا بچه ها ...

الهی خدا بابا و خواهرتو شفا بده الهی😭😭

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
الهی خدا بابا و خواهرتو شفا بده الهی😭😭

ممنون دعا کن از درد همش آرزو مرگ میکنه 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2738
آخه عزیزم اینقدر پالتو و گرمکن گرون شده آدم ترجیح میده اگرم چاقه لاغر کنه اونها رو بپوشه از بس گرونه ...

خوب من سايزم ٣٦ بود شدم ٤٤ ديگه چقدر صبر كنن لاغر كنم 

اون طفل معصوم ميپوشه 

اتفاقا بالتويي كه بهش دادم يه تومنه يه بار پوشيدمش دو ساعت تو رستوران 

گفت هر بار پوشيدي دعا كن لاغر بشم😂😂😂

ممنون دعا کن از درد همش آرزو مرگ میکنه 

الهی به زودی زود خبر شفاشو بگی تو همین سایت انشالله 😔😔😔

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه