2726

شما اینجوری شدین هیچ وقت؟؟؟چیکارکنم؟؟؟خیلی میترسم چیز بدی نباشه دوسال پیشم اینجوری شدم خوب شدم رفتم شنوایی سنجی نوار گوش و اینا.گفتن چیزی نیست.حالا خیلی نگرانم.تواینترنت نوشته بود صدای ضربان درگوش ممکنه بخاطر تومور سروگزدن باشع.میترسم بینیمو بگیرم بادو‌از گوشم‌بدم‌بیرون فک کنم درد داشته باشه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدامس بجو  آب دهن تو مرتب قورت بده

شماهیو وقت اینجوری شدین؟؟ی حس سنگینی داره و صدا میده انگار بد مثلا اب دهنمو قورت میدم یا گاهی ببخشید حس اروق بهم دست میده این صداهه درمیاد

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728
چند وقته؟ صداش چقدر بلنده؟ اون سری تشخیص دکتر چی بود؟

اون سری رفتم دکتر گفت عفونته یبار دیگه خیلی سرگیجه وحشتناک داشتم مث کسایی ک مایع میانی گوششون مورد داره رفتم دکتر معاینه کزدو نوارواینا گفت چیزی نیست

منم همینجورم چند روزع ازیترومایسین نوشت دکتر واسم

گوشت صدا میده؟؟؟انگار کن هی ی چی خودشو میکوبه به گوشت میخاد خارج شه نمیشه یه حس سنگینی داره

اگه میتوتی یه جیغ بلند بکش درست میشه

نمیشه خخخخ ازخونم بیرون نمیرم ک جیغ بکشم

منم همینجورم چند روزع ازیترومایسین نوشت دکتر واسم..گفت پرده گوشت قرمزه

سری پیش ب منم گفت پرده گوشت ملتهب شده ممکنه ک داره شه کر شی چیکارکنم حالا اون سری البته دردم داشت الان درد نداره بهونشم شد رفتم حموم 

2706