2737
2734
عنوان

یکم الکی ....

50 بازدید | 5 پست

👏🌹🌹خبری خوش 🌷🌷🌷 👏🌹🌹خبری خوش🌹🌷 🌷🌷🌷👏🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌷     🌹🌹اسرائیل گل کاشت🌹🌹🌹 🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌺🌷🌹🌷👏🌹🌹🌷🌹🌷🌹🌷خبری خوش 🌷🌷🌷 👏🌹🌹خبری خوش 🌷🌷🌷👏🌹🌷🌷🌹🌷    بمب خبری در جهان    🌷بیمارستان بین المللی ازروایزمن در اسرائیل ساعتی پیش از کشف داروی بیماری کووید۱۹ ناشی از ویروس کرونا را خبر داد.این دارو به صورت قرص مصرف می شود و هر دوازده ساعت دو قرص به بیمار خورانده می شود. این دارو بر روی هر بیماری که به کار رفت، پس از ۲۴ ساعت کل آثار بیماری بر طرف شده است. در روزهای اخیر رقابت سختی در مراکز دارویی جهان در چین و آمریکا و اروپا و ... برای ساخت داروی ضد کرونا در جریان بود. تا اینکه در نهابت یهودی های صهیونیست مؤفق به کشف این داروی قرن شدند.ساعاتی پیش پایان قرنطینه در هند و ایتالیا و آمریکا و سایر کشورها اطلاع رسانی شد. همه شبکه های خبری جهان در حال انعکاس این خبر مهم هستند. گوینده تلویزیونی آسوشیتدپرس در حال اعلام این خبر، بر اثر خوشحالی اشک از چشمانش سرازیر شد.نخست وزیر اسراییل بنیامین نتانیاهو با حضور در شبکه تلویزیونی یک اسرائیل با اعلام این خبر، عنوان کرد که کشورهای دارای توان مالی پایین در اولویت اعطای این دارو هستند و چنانچه مؤسسات خیریه و افراد متمول کمک کنند، به کشورهای ایران و هند و کشورهای آفریقایی به طور رایگان داده می شود. دولت فدرال آمریکا اعلام کرد که ۱۰ میلیارد دلار جهت اعطای رایگان و ارزان این دارو کمک می کند.  در اسپانیا علیرغم ممنوعیت ورود و مرور در خیابانها، صدها نفر با رقص و پایکوبی به خیابانهای مادرید سرازیر شدند.نشر دهید برای عزیزانتون 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم خوشحال شین البته الکی🤣

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2728