2737
2734
عنوان

بچه ها کمک! تو برنج پخته فضله موش پیداکردم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 25191 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سؤال: اگر شک داریم که شیئی سیاه رنگ که درغذا دیده شده فضلۀ موش است یا نه، آیا غذا نجس است؟ جواب: در فرض شک، پاک است و تفحص لازم نیست.
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2731
عامل طاعون هم نوع خاصی از باکتری‌های باسیلوسه که به دلیل نداشتن دیواره سخت اسپور نسبت به حرارت و گرما حساسه و سریعاً میمیره؛ بنابراین با خوردن برنج پخته شده آلوده به فضله کسی طاعون نمیگیره
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2738
ولی از نظر بهداشتی اگه خود فضله رو نخورده باشی فکر نکنم مشکلی باشه چون اون برنج تویه آب صد درجه پخته شده الان هم کاری نمیتونی بکنی اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد که بعید میدونم تا شب خودش رو نشون میده
بله پارمیدا جون دو تا بچه دارم.اونام خوردن.

عزیزم شما مشکلی پیدا نکردین؟ امروز هم شوهر من برنجی که توش فضله موش بود رو خورده منو پسرم نخوردیم ریختم دور

اون توجهی نکرد

خیلی نگرانم

عزیزم شما مشکلی پیدا نکردین؟ امروز هم شوهر من برنجی که توش فضله موش بود رو خورده منو پسرم نخوردیم ری ...

سلام ببخشید  @*_ALis و شما خواستم بدونم مشکلی پیش اومد بعد از این اتفاق یا خیر