2733
2739
عنوان

خداحافظ

713 بازدید | 84 پست

اکثر خانومای اینجا واقعا باشخصیت و خوبن ولی امان از دست یه سری نخاله و حسود و عقده ای که همه جا پیدا میشن 

حدود ۹ روز اینجا عضو بودم ولی تصمیم گرفتم دیگه اینجا وقت نذارم 

بعضیا واقعا داغونن 

اینکه شما تو زندگیت به جایی نرسیدی به این معنی نیست که ما حقت رو خوردیم، خودتو به یه روانپزشک خوب نشون بده که حالت بهتر شه نه اینکه تو فضای مجازی عقده گشایی کنی و به دیگران حمله کنی 

اسم کاربریم به خودم مربوطه ،جواب آدمای گستاخ و بی تربیت رو هم نمیدم . سرتون تو کار خودتون باشه نه تو ....دیگران 😁

به سلامت 

من حس میکنم شما هم زیاد فکر میکنید که به جایی رسییدید ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سمیه نرو...................مارو دور ننداز......................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

اسمش روشه مجازی!

شما زیادی جدی گرفتی عزیزم☺😚

من کسی بخواد توهین کنه یا زیادی خودشو بالابگیره ... با لبخندی بر لب آنچنان قهوه ایش میکنم که دیگه ریپلای نکنه🙂

میگی شخصیت خودم نشون میدم؟

آره با هرکی مثل خودشم...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چیشده

هیچی عزیزم بعضیا به خاطر اسمم هی بهم پیامای منفی میدن و عقده گشایی میکنن 

انگار که من حق اونارو تو زندگی خوردم 

اسم کاربریم به خودم مربوطه ،جواب آدمای گستاخ و بی تربیت رو هم نمیدم . سرتون تو کار خودتون باشه نه تو ....دیگران 😁
2738
سمیه نرو...................مارو دور ننداز......................

ما اونقدرها هم بدرد نخور نیستیم😢

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

دوستم خداحافظی نفرمایید 

به نظر من اینجا خیلی چیزها میشه یاد گرفت 

همونطور که فرمودید دوستان محترم و خوبی هستند که میشه کلی درس یاد گرفت 

از اون طرف برخی برخورد ها مناسب نیست باز هم از اونهام میشه درس گرفت 

فقط بهتره با کسایی که بی احترامی می‌کنند مقابله به مثل نکنیم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
اسمش روشه مجازی! شما زیادی جدی گرفتی عزیزم☺😚 من کسی بخواد توهین کنه یا زیادی خودشو بالابگیره ... ...

نه عزیزم من بدکن اینکه با کسی کار داشته باشم فقط بخاطر اسمم بهم حمله میکنن😅

به سلامت  من حس میکنم شما هم زیاد فکر میکنید که به جایی رسییدید ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

😂😂😂😂دقیقا امثال شما منظورم بود

نه عزیزم من بدکن اینکه با کسی کار داشته باشم فقط بخاطر اسمم بهم حمله میکنن😅

بیخیال جواب نده!

راستی قبل رفتن....😆

دندون مصنوعی ژله ای بهتره یا معمولی؟ واسه فک پایین؟ 😁

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706