2726

این ماه با مثبت شدن کیتم گفتم فولیکول دارم و به لطف خدا این ماه باردار میشم

پریود شدم و بازم همه رویاهام ریخت به هم😔

خدایا اصلا میبینی منو؟؟؟

وای نگو منم دلم خونه  من بی بی چکم مثبت شد ازمایشم مشکوک به بارداری بود   دوروزه خونریزی دارم فهمیدم که بارداری شیمیایی بود 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای نگو منم دلم خونه  من بی بی چکم مثبت شد ازمایشم مشکوک به بارداری بود   دوروزه خونریزی د ...

یعنی منم ماه پیش بتام یازده بود مشکوک بودم بی بی چکم مثبت شد بعد سه روز خونریزی گرفتم باردیم شیمیای بوده ؟

بارداری شیمیایی چیه؟ 

منم دقیق نمیدونم  فقط میدونم  ضعیفه  زود از بین میره  اکثر خانوما این بارداری رو دارن  بیشتریا متوجه نمیشن  

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
یعنی منم ماه پیش بتام یازده بود مشکوک بودم بی بی چکم مثبت شد بعد سه روز خونریزی گرفتم باردیم شیمیای ...

احتمالا 

2706