2737
2734

سلام من سه ماه قرص جلوگیری خوردم برای کیستی که دارم واین ماه تو اقدامم قطعش کردم بنظرتون پریودیم چند روزه است این ماه ممکنه باردار باشم چون حالت تهوع زیاد دارم وادرار زیاد میکنم وشکمم درد میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از سه روز زدم منفی بود 

الان چند روز از  موعدتون گذشته؟

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2728

منم ۲۸ روزه میگذره بی بی زدم منفیه اعصابم خورده نمیدونم چم شده

من یه زندگی عالی دارم و خیلی خوشبختم و دونه دونه به خواسته هام میرسم🥰🥰خدایا شکرت به خاطر دختر نازی که دارم و یه پسر خوشگل که بهم دادی.خدایا شکرت که حاجت دلم رو بهم دادی همیشه به لطفت امید دارم خیلی دوست دارم خدای مهربونم.
الان چند روز از  موعدتون گذشته؟

من پریودیم 24 یا 25 روزه است ولی قرص جلو گیری میخوردم بسته رو تمام میکردم چهار روز بعدش پریود میشدم یعنی سی روزه این سه ماه اینجوریه حالا این ماه نمیدونم باز 30 روزه یا همون مثل قبلی 

من پریودیم 24 یا 25 روزه است ولی قرص جلو گیری میخوردم بسته رو تمام میکردم چهار روز بعدش پریود میشدم ...

احتمالا همون ٢٨..٣٠ روزه باشه اگر مرتب شده باشه به واسطه قرص

شما تا ٣٥ روز صبر كن اگر پريود نشدي بيبي چك بزن بنظرم

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2738
منم بدتر شمام هروز رو انگار صد روزه نمیگذره دوست دارم ببینم باردارم

انشالله که بارداری ولی من یه دختر ۴ ساله دارم اصلا دوس ندارم باردار باشم الان

من یه زندگی عالی دارم و خیلی خوشبختم و دونه دونه به خواسته هام میرسم🥰🥰خدایا شکرت به خاطر دختر نازی که دارم و یه پسر خوشگل که بهم دادی.خدایا شکرت که حاجت دلم رو بهم دادی همیشه به لطفت امید دارم خیلی دوست دارم خدای مهربونم.
انشالله که بارداری ولی من یه دختر ۴ ساله دارم اصلا دوس ندارم باردار باشم الان

من دوتا بچه دارم ولی بزرگت خداروشکر یکی میگا خواهر میخوام یکی میگه منو بدونه برادر گذاشتی خداکنه دوقولو بشن 

من دوتا بچه دارم ولی بزرگت خداروشکر یکی میگا خواهر میخوام یکی میگه منو بدونه برادر گذاشتی خداکنه دوق ...

انشالله هرچی دوس داری همون بشه

2706