2733
2734

اول خواهش میکنم کامنتی نذارین تا بتونم بعدا تاپیکو پاک کنم اخه نمیتونم قفلش کنم مشکل داره نینی سایتم

دوم ممنون از همتون 

بسم الله الرحمن الرحیم
صبح بهترین روز عمر من خواهد بود زیرا کسی ک میخواستم به خواستگاری من امده است . مجرد ، متولد ۷۳ ،   لیسانسه یا فوق لیسانس ، کار معدن استخدامی با حقوق ۷.۸ تومن ساعت کاری از ۷ صبح تا ۲.۳ بعداز ظهر و پنجشنبه و جمعه تعطیله ، ماشین شاسی بلند سفید شخصی ، خونه ۱۰۰.۱۲۰ متری اپارتمانی نوساز شیک مورد پسند من طبقه اول روی خیابون شیخ مفید شخصی دور از قوم و خانواده همسر . خانه کلیدنخورده و عالی . سربازیش تمام شده . اسمش محمده و یک فامیلی عالی و دلنشین داره . تاجیک هستش . یک خانواده کم فرزند و فرهنگی و بسیار مهربون و دلسوز و با فهم و شعور که منو هم دوست داشته باشن .
قد بالای ۱۸۵ ، خوش هیکل و خوش اندام ظاهر دلنشین و دوست داشتنی مثل پسری ک اون روز تو پمپ بنزین دیدم .
اخلاقش عالییییی عالیه ، اهل رفیق بازی نیست ، اهل مشروب نیست ، اهل دود و قلیون و سیگار نیست . بسیار خوش صحبت و خوش خنده ، مهربون ، از لحاظ جنسی گرم ، جذاب و زن دوست . اولویت زندگیش خانوم و بچه هاشه . از لحاظ دینی هم متوسط باشه ، تعصبی نباشه ، با کار و تحصیل من مشکلی نداشته باشه و منو خیلیییی دوست داشته باشه و برام حاضر بشه همه کاری انجام بده و از دلش نیاد بهم نه بگه ، با خانواده ام رابطه عالی داشته باشه
خلااااصه همونی باشه که میخوام و با هم جور شیم و من تا اخر امسال باهاش ازدواج کرده باشم ممنون از خدای بزرگ

یا رقیه