2410
2553
عنوان

تحمل گلوکز

179 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها آزمایش قند بارداری با تحمل گلوکوز یکی هستند ؟؟

بهترین وقت انجام دادنش هفته چندم هست؟؟

سوال مهم ترین کنجکاویم در مورد هزینه اش هست.کیا این چندوقت انجامش دادن ؟چقدر شده هزینه اش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آره همونه،بین ۱۸ تا ۲۴ هفته.

یجا خوندم ۲۴ تا ۲۸ هفته .الانم هفته ۲۴ هستم ... یکماه پیش ماما رفتم پرسیدم گفت تو دیدار بعدی برات مینویسم ..گفت اون موقع وقتش میشه .دیدار بعدیمونم زد واسه آذر 

واقعا ؟برای متعادل نگه داشتنش ؟ مرسی اتفاقا یکی از مکمل هام داره منیزیوم 

اره چون تو بارداری منیزیم کم میشه کمبود منیزیم باعث میشه قندت سوخته نشه منیزیم جدا بگیر ۳۰۰ میلی گرم مگنلیت شبا بخور از کمر درد و پا دردم راحت میشی

2714
یجا خوندم ۲۴ تا ۲۸ هفته .الانم هفته ۲۴ هستم ... یکماه پیش ماما رفتم پرسیدم گفت تو دیدار بعدی برات می ...

نظر هر دکتر متفاوته عزیزم.قبلا تو مرکز بهداشت مرکزی هر شهر رایگان،یا با هزینه خیلی خیلی کم هم انجام میدادن،یه پرس و جو بکن

نظر هر دکتر متفاوته عزیزم.قبلا تو مرکز بهداشت مرکزی هر شهر رایگان،یا با هزینه خیلی خیلی کم هم انجام ...

اهان مرسی عزیزم ممنون ..الان سرچ گردم تو سایت دیدم نوشتن ۳ ساعت طول میکشه..وای کمرمون میشکنه ک با این وضعیت بارداری سه ساعت تو سالن سیخ بشینیم🥴🥴

اره چون تو بارداری منیزیم کم میشه کمبود منیزیم باعث میشه قندت سوخته نشه منیزیم جدا بگیر ۳۰۰ میلی گرم ...

چ جالب مرسی ک گفتی .مگلنیت چیه ؟بدون تجویز پزشک بگیرم ؟؟ من الان قرص کلمکزینک می خورم .. ترکیبی از کلسیم منیزیم و زینک هستش ..میترسم اوردوز کنم 

اهان مرسی عزیزم ممنون ..الان سرچ گردم تو سایت دیدم نوشتن ۳ ساعت طول میکشه..وای کمرمون میشکنه ک با ای ...

اگه خونتون نزدیک باشه برو برگرد،حالا نشستن به کنار.ادم ناشتا با خوردن اون شربت،و سه ساعت شکم خالی موندن و یه ساعت به یه ساعت خون دادن تا شب نمیتونه خودشو پیدا کنه.من که حالم واقععععا بد شد تا شب

اگه خونتون نزدیک باشه برو برگرد،حالا نشستن به کنار.ادم ناشتا با خوردن اون شربت،و سه ساعت شکم خالی مو ...

ای بابامن ناشتا باشم حالت تهوع میگیرم .. صبحا بیدار میشم حتی اگه ۶و۷ هم باشه باید یچی بخورم ...باز میخوابم.

اگه نخورم حالم بد میشه

2706