2737
2734

ببین عزیز جان.شمایی که میگی بخاطر تیکه های مردم و فامیل و حتی خونواده میخوای کاریو انجام بدی یا ندی.از ازدواج بگیر تا شغل تا آزادی تا هر کاری ک دلت میخواد

این مردم و این آدمای دورمون وقتی ک بمیریم شبش به فکر اینن که نوشابه زرد بردارن یا مشکی.در و همسایه و نمیدونم همکار بابات و دوست مامانت و اینا نهایت یه هفته بابت مرگت ناراحت بشن

فک و فامیل نهایت چن ماه

مامان بابا و همسر و بچه نهایت یکی دوسال

چه بخواین چه نخواین.این روند طبیعی بدنه ک دور از جون بعد یه مدت به حالت عادی برمیگرده

ما میخوایم تابع حرف همچین آدمایی باشیم؟زندگیمونو بخاطر این آدمایی ک قراره فراموشمون کنن قرار بدیم؟

زندگی کوتاه تر از این حرفاست ازش لذت ببرین

تو برو خود را باش

ببین من خودم میگم حرف مردم ن چون خودم تا جایی ک بتونم اصن گوشن ارم در مقابل مردم 

اما ما تا حدودی زندگیمون وصل بمردمع 

مردمم خوب و بد داریم بعضیا کلا خوبم باشی میخان بدتو بگن 

پس من کلا ب ساز خودم میرقصم 

بزار هر چی میخان بگن بگن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

حرف شما درسته دوست عزیز

اما بنظرم همه ی ما حرف مردم برامون مهمه خیلیم مهم

حتی منی هم ک دارم اینو مینویسم باز حرف مردم برام مهمه

چرا اینو میگم؟چون اگ کسی حرف مردم براش مهم نبود الان این همه ادم تنها و افسرده و خیلی چیز دیگه وجود نداش

این دست خودمون نیس انگار ا همون اول اینجوری یاد گرفتیم و عادت کردیم ک خودمونو هیچوق نبینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘