2726

خیلی به کمکتون نیازدارم شوهرم ماهی خریده میگه واسه فرداناهارشویدپلوباماهی درست کن منم بلدنیستم گفتم گفت چجورزنی هستی بلدنیستی ،گفتم شوخی کردم بلدم فردایه ماهی خوشمزه میپزم،الانم دست به دامان شماشدم کمکم کنین  

دنیام پسرم😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهیو فردا صبح درار از فیریز قشنگ نمک و زرد چوبه و یکم فلفل سیاه بزن با روغن داغ سرخ سرخش کن..طلایی بشه.بعدم برنجتو ابکش کن توش شیوید خشک بریز بزار دم بیاد..روغن ماهی هم بریز رو برنجت.

🥰🤱🏻
همین الان زود ماهی ها رو بچین تو یه کاسه  بعد سیر پیاز رو رنده کن با ادویه مخصوص ماهی و نمک و ا ...

ابلیمو خوشمزش میکنه؟

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
توچه موادی بزارم ،اصلابلدنیستم

ابلیمو و ادویه ها ...کاری،فلفل.نمک.زردچوبه و خیییییلی کم دارچین ..یکی دوقاشق ماست و یه پیاز رنده شده ...قشنگ همرو مخلوط کن تا فردا بمونه 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

من شوید پلو رو جدا میپزم بعد ماهی رو طعم دار میکنم بعد که طمع دار شد زرده تخم مرغ رو هم میزنم تو ظرف جدا و ارد هم ظرف جدا ماهی رو اول تو زرده میغلتونم بهد تو ارد بعد میزارم سرخ شه

بعد میزارم کنار پلو

خدایا به امید تو
2706