2726
قربونت خودم ۱۶۸ هستم باباشم ۱۸۵ به تغدیه شم خیلی میرسم کلا از وقتی غذا خور شده اجیل تو وعده های غذای ...

بیشتر فکر کنم  ژنتیک هست  رشد قد و وزن دخترتون   ,  من دخترم هر سه ساعت تا چهار ساعت بهش غذا اصلی میدم  بینشم  میان وعده   یعنس فکر نکنم کسی اینجور  بده بچش   منون شوهرم لاغر اندام هستیم  خیلی به دخترم میرسم شکر خدا  وزنشم خوبه بالا نمودار هست  ولی بیشتر به ژنتیک هست چون  یکی از دوستام  خودشو شوهرش تپل هستن دخترش ماشالا تپله  ازش سوال کردم گفت اصلا غذا خور نیست  ساعت یازه  یه موز میخوره تا ساعت دو سه با خودشون ناهار   و شام  

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوووه تادلت بخوادچنداستان مختلفم بردیمدکلی عکس واسکن ازمایش همش سالمه ‌میگن خوبه.میگن درحدی نیس که ب ...

عزیزم فکر میکنم از هورمونای رشد استفاده میکنن یکی از اقوام برای بچش استفاده میکنن نمیدونم دقیق جطوریه ولی میدونم یه آمپولایی رو تا یه سنی باید بزنن

عزیزم فکر میکنم از هورمونای رشد استفاده میکنن یکی از اقوام برای بچش استفاده میکنن نمیدونم دقیق جطوری ...

میدونم بردم دیگه گفتن نیازی نیس فعلا روقدش کاری کنید.فقط یباری امپول زدن ۳ سانت اضافه کردکه اونم هورمنی نبود

عزیزم شما چیا به دخترت میدی؟

من دخترم خیلی ضعیفه

دوسال و دوماهشه ولی وزنش ۱۰۲۰۰ اونم با کلی دکتر و دارو و مولتی و زینک

چی میدی که بیشتر دوست داره

دکتر به دخترمن گفته نباید شیر بخوره هیچ نوع لبنیاتی

ریفلاکس هم داره

واینکه توابش هم خیلی کمه

بیداربشه شب میگه مامان دبگه پاشو

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

سلام گلم من صبح به دخترم تخم مرغ با نون میدم یا غذا خودش که مثل سوپ هست ولی نه آبکی همچی داخلش میریزم ,,,, بعدش نشاسته میدم بهش بعد یکساعت بعد ظهر غذا خودمون میدم بعد دوساعت اگه بخوابه شیر خشک میدم بهش اگه نخوابه دوباره غذا ظهر میدم یا غذا خودش عصر بهش میوه میدم چیپس و کیک و آبمیوه سویق و ماست بعد شب هم غذا خودش ,,, من هر سه ساعت یا چهار ساعت بهش غذا میدم بینش هم تنقلات و میوه ..بنظر من دخترت که لبنیات نمیتونه بخوره بجاش شیر خشک مخصوص دوسالگی بهش بده حد اقل کلسیمش تامین بشه

ماشاله به بچت ات که میخوره.چشم شور نیست اما شاخ دراوردم

ممنون عزیزم آره ماشالا عمچی میخوره ولی  اونجور تپل نیست که میخوام    چون من و باباشم  لاغر اندامیم   بیشتر چاقی ژنتیکی هست  الان ۲سال و نیمشه دخترم