2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه ماشالا بهش میشه بگی  چی بهش میدی بخوره   روزی چند وعده و چه غذاهایی  دلم می ...

هر چی خودمون میخوریم میدم فقط تو غذای دخترم کره میندازم بستنی و موزم خیلی دوست داره وعده هاشم روزی سه تاس میان وعده هم اکثرا شیر میخوره

2728
نه میگم فکر میکردم باید اضافه کنه هنوز یه سالش نشده منم وزنش نکردم که اخه اینجا شنیدم باید سه برابر ...

اهان نه بابا اینجوریا هم نیست میگن  سه برابر  وزن تولد ولی بنظر من اشتباه هست  الان دختر من ۱۲کیلو هست دوسالشه بهداشت میگه باید چهار برابر وزن تولد بشن دوسالگی ولی الان دخترم  با این وزن  بالای نمودار هست   دختر من یکسالپی ۹۷۰۰بود 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
قربونت خودم ۱۶۸ هستم باباشم ۱۸۵ به تغدیه شم خیلی میرسم کلا از وقتی غذا خور شده اجیل تو وعده های غذای ...

آفرین خدا حفظت کنه مامان مهربون .پیش کسی قدش رو نگو چشم نخوره خدایی نکرده

18 ماهگی بردم واکسن 9کیلو بود گفت کمه دوماه دیگه بیار به خاطر کرونا نرفتم دکتر نبردم غذاش خوبه 

اشکال نداره  کلا  بعضی بچه ها ژنتیکشون  همینحوره   بنظر من ژنتیک خیلی ربط داره     من و شوهرم لاغر هستیم   دخترمو باورتون نمیشه من هر سه ساعت بهش غذا میدم که وزنش همیشه بالا نمودار هست من مییییگم ه اگه کسی دیگه جای دختر من بود با این همه  رسیدن بهش     الان خیلی تپل بود  یه دوستی دارم دخترش ماشالا تپله   ولی اصلا غذا خور نیست   ولی ژنتیکش چاقه شما هم اگه میدونی کمبود آهن و ویتامین نداره  خیالت راحت باشه  بزرگ میشن درست میشه   

پس با این حساب من علکی حساسم چون فکر میکردم دخترم لاعر مونده،بعد من دوست ندارم چاقم باشه 

آره عزیزم  شما برو رو نمودار رشدش  نگاه کن ببین   رو خط سبز هست یانه حالا یکم پایینتر از سبز هم باشه مشکلی نداره 

2706