2726

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

ی تایم بدین تا بفهمیم کی درست میشه

بریم به زندگیمون برسیم 

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......

درست شد ک

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درست شد ک

مال من امروز بدتر شده

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2728

سلام

واسه منم خرابه پیامم باز نمیشه تاپیکهامو نمی بینم    

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
مال من امروز بدتر شده

ای بابا

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
سلام واسه منم خرابه پیامم باز نمیشه تاپیکهامو نمی بینم      

حالا تکلیف چیه؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
سلام واسه منم خرابه پیامم باز نمیشه تاپیکهامو نمی بینم      

تچکر🙄🙄🔫🔫😶😶

راستی تا اینجایید من بگم 😁😁

دوستم ک دیشب تعلیق شد قبلش بهم پیام داده الان من هی باز میکنم میبینم هیچی نیست میشه برام درستش کنید😁😁😁😁

تچکر🙄🙄🔫🔫😶😶 راستی تا اینجایید من بگم 😁😁 دوستم ک دیشب تعلیق شد قبلش بهم پیام داده الان من هی ...

اگر میشد 4000 تا پیام خودم که مونده از قطع دسترسی شده ها درست میکردم  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
مال من نه عکس می تونم بفرستم نه پروفایل بذارم

من امصا نمیتونم بدارم و پیام هام بالا نمیاد 

در صمن پر از تبلیعات شده 

@نی_نی_یار_3    

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

نی نی یارر مال منم 😤

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706