2737
2734
عنوان

رفلاکس کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 25 پست
منم هردو باهم میدم هم شیرم  خودم میخوره هم شیرخشک از دوماهگی تا الان

من اینکارو کردم تا شیر سینم باز بشه بچم دیگه سینه نگرفت چون شیشه راحتتر بود والان نه ماهه دارم واسش میدوشم وکنارش شیر خشک هم میدم البته بچه هایی که شیشه میخورن رفلکس طبیعیه  

من اینکارو کردم تا شیر سینم باز بشه بچم دیگه سینه نگرفت چون شیشه راحتتر بود والان نه ماهه دارم واسش ...

نه من شیر ببلاک کامفورت میدادم برا رفلاکسش خوب بود تا سه چهار ماه بعدش دیگه نان  اپتامیل راستی که از شیرخودت میگیریش؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینکارو کردم تا شیر سینم باز بشه بچم دیگه سینه نگرفت چون شیشه راحتتر بود والان نه ماهه دارم واسش ...

نه  بچه من ول نکرده هر دو میخوره ....من میدونی چکار کردم اول شیر خودم کامل نیدادم بعد اخر شب دو اونس اینجور عادتش دادم هردو گرفت هردو رو الانم میخوره حتی تو طول روزم شیر خشک میدم میخوره شیر خودمم میخوره

نه من شیر ببلاک کامفورت میدادم برا رفلاکسش خوب بود تا سه چهار ماه بعدش دیگه نان  اپتامیل راستی ...

عزیزم من شیرما میدوشم بخاطر همین دیگه خیلی کم شده و هفته ای یک بار شیر دارم واسه دوشیدن شیرخشک هم لاکتومیل میدم خوب بوده ولی من بعد از شیشه ضد رفلکس بیبی لند خوب شد بچم تقریبا چهارماهگی ولی بعد نی داخل شیشه رابرداشتم چون شیر کم میمد ومجبور بود یه عالمه مک بزنه

2731
نه  بچه من ول نکرده هر دو میخوره ....من میدونی چکار کردم اول شیر خودم کامل نیدادم بعد اخر شب دو ...

خوش بحالت من اوایل قشنگ سینه میگرفت میخورد ولی سیر نمیشد باشیشه دادم دیگه عادت کرد شیر خوردنش برام ارزو شده همه راهی هم امتحان کردم

خوش بحالت من اوایل قشنگ سینه میگرفت میخورد ولی سیر نمیشد باشیشه دادم دیگه عادت کرد شیر خوردنش برام ا ...

قطره شیر افزا بگیر با شیرگاومیش هر شب بخور من شیرم داشت خشک میشد اینکارو کردم خیلی تاثیر داشت 

باید اینجور میدادیش ول نمیکرد فقط اخر شب دواونس اونم نه اول شیر خشک اول شیر خودت کامل بخورد بعد اینو ماما زنان بهم گفت

2738