2737
2734

چرا تگ نمی کنید؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اییییییششششش میخواستم همین تاپیکو بزنم خسته شدم

سایت کلا شده تبلیغات جمع کنین بابا برا خودشون کاسبی زدن🙃

میشه برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستین منم براتون میفرستم 

اینهمه خودمونو جر دادیم هیچ کدوم از نی نی یارای خوشگل به یه ورشونم نیس

البته نی نی یارا چیکار کنن دستای پشت پرده نمیذارن این پرده تبلیغات بره اونور یه ۲ تاهم پست اون لا لوها ببینیم  

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738
بلد نیستم شما تگ کن

@نی_نی_یار_شب    

لطفا جواب بچع هارو بدید

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اینهمه خودمونو جر دادیم هیچ کدوم از نی نی یارای خوشگل به یه ورشونم نیس البته نی نی یارا چیکار کنن د ...

چندشم میشه بخدا🙃

پس فک کردی این سایت درامدشو از کجا درمیاره از همین تبلیغات دیگه .. که اونم به دستور شما لغوش کنن !!

اوایل اینجوری نبود

نی نی یارا🙏

ما اصلا به این تبلیغ ها حتی توجه هم نمیکنیم

پس خواهش  میکنم اینارو بردار

الکی چرا اینجا باشن وقتی ما حتی ازشون بدمون میاد

و نمیخوایم انجامشون بدیم

بیچاره اون اسپانسر هم پولاشو نریزه دور🙏🙏⁦❤️⁩⁦❤️

خیلی ممنون از اینکه اینقد خوبید

♀️⁩=⁦⁦♂️⁩
2706