2737
2734

دلم واسش تنگ شده خیلی زیاد شش ماه بعد تولدش به علت مریض قلبی فوت شد والان یک سالو نیم از فوتش میگذره جای خالیش خنجر تو قلبم خنده هاش گریه هاش موهای ابریشمیش چند تا گل سر خریده بودم که قسمت نشد بزنم به موهاش لباس عروسکیشو نتونستم تنش بدم عاشق توپ کوچولوی قرمزش بود وقتی باباشو میدید بال بال میزد تا باباش بغلش کنه تا اسشمو میاورد غش می‌کرد از خنده دختر توپولوی سفید برفی من مو فرفری تپلی ناز مامان خدا حافظ تا ابد 😭😭😭 هنوز سینه هام بعد یک سالو نیم شیر داره خیلی جاش خالیه قلبم پاره پاره شده خیلی وقتا خودمو مشغول میکنم تا یادم بره ولی همش تو ذهنمه خیلی میخام دوباره بچه دار بشم از بس جیگرم میسوزه حس میکنم فقط یه دختر مثه دخترم دلمو کمی آروم کنه حتی شوهرمم افسرده شده شبا گریه میکنه مردی که خدای غرور بود دلنازک شده اشکش به بهانه بنده ولی چون همسرم تو دوران با داریم خیانت کرد بهم دیگه اعتماد ندارم بهش نمیخام بچه دار بشم با اینکه دوساله ازش چیزی ندیدم و برگشته به زندگی منم بخشیدمش الانم خیلی دوسش دارم و دلمو باهاش صاف کردم ولی بازم ته دلم اعتماد ندارم چون ضربه خوردم و همش احتمال میدم شاید دوباره خیانت کنه اون وقت تکلیف بچه چی بشه واسه همین زجر میکشم از داغ نبود دخترم و خاطره هاش اما باردار نمیشم شدیدا دلتنگشم بچه همسنش میبینم قلبم تیر میکشه چشام اشک جمع میشه گاهی خاطرات واسم زنده میشه و حالم بد جور خراب میشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا به دلت آرامش بده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

اشکمو در اوردی😭😭

فرشته کوچولوت که جاش خوبه برای ارامش دلت صلوات فرستادم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

اخرش که چی ،تا کی میخوای اینجوری ادامه بدی؟!

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706