2726

مامانم سابقه فشار بالا داشت. امشب خونشون بودم از عصر حالم خوش نبود و علایم کرونا رو داشتم مثل تنگی نفس و درد سینه و سردرد و.... خلاصه خیلی اتفاقی گفتم بذار فشارمو بگیرم با دستگاه... دو بار گرفتم یه بار 13و یه بار14بود.... 

من نمی خوام تو این سن با این مریضی بمونم تا اخر عمر مثل مامانه بیچارم..... 

چی کار کنم به نظرتون؟من از پیر شدن خیلی می ترسم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

اوووو چیزی نمیشه بابا فشارتو کنترل کن تنظیمش کن و نگهش دار

من چی بگم باز از فشار پایین همش غش میکنم

شوهرم پیر شد😂😂

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما که علائم داری چرا رفتی پیش مادرت نمیترسی خدای نکرده از تو بگیره

گفتم که علایم فشاره بالام مثه کرونا بود بعد فهمیدم فشارم بالایه... کرونا ندارم که

سیر خوردم اومد پایین

من تا حالا فشارم از یازده بالاتر نرفته بود

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
سیزده و. چهارده خیلی بالا نیست فشار هم ارثی نیست تو. کرونا هم با علائم نرو. خونه مامانت که بیماری ...

بابا سیر خوردم اومد پایین علایمم از فشار بالا بود. واسه من که فشارم همیشه پایین بود امشب که رفت بالا حالم بد شد... اخه فشار و بیماری قلبی ارثیه من می ترسم 25سالمه هنو