2726
عنوان

کد بانو ها کمک

151 بازدید | 19 پست

شوهرم میگه شام برام کوکو سبزی درست کن

منم تاحالا درست نکردم نمیدونم چجوری درست میکنن

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سبزی .تخم مرغ.گردو.زرشک.ادویه و نمک.همرو هم بزن بریز کف ماهیتابه😁

پیاز چی؟

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2728
سبزی کوکو بخر. با تخم مرغ و فراوون و نمک و فلفل و زرشک مخلوط کن بریز تو تابه سرش بزار زیرشم کم کن بع ...

ممنون

ی سیب زمینی کوچولو رنده کن ...ابشو بگیر ...با سبزی قاطی کن ...تخم مرغ بزن ...ادویه جات .....زرشک با ...

مرسی بابت کمکتون ممنون

پیازم رنده کن دوسداشتی وگرنه بیشتر سبزیا پیازچه داره

🙄 آها

چیکار کنم له نشن😐یبار درست کردم آشپزخانه رو به آتیش کشیدم هم له شدن هم سوختن😐

🙄 آها چیکار کنم له نشن😐یبار درست کردم آشپزخانه رو به آتیش کشیدم هم له شدن هم سوختن😐

بذار روغن اول خوب داغ شع

تخم مرغو ب اندازه بریز

تا نگرفته قشنک برنگردنش

زیادم زخیم نباشه کوکوت

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

میخوای خوشمزه بشه تخم مرغ بیشتر بزن 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

من چرا گردو و زرشک نمیریزم🙄

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
🙄 آها چیکار کنم له نشن😐یبار درست کردم آشپزخانه رو به آتیش کشیدم هم له شدن هم سوختن😐

ماهیتابه ت حتما نچسب باشه و موقع ریختن کوکو ، داغ باشه روغن 

روغن هم کم نریز 

پیاز نمیزنن به کوکو سبزی 

سیر خیلی مزه ش رو خوب می کنه 

یه کوچولو بکینگ پودر هم بزنی پفکی میشه 

2706