2733
2734
عنوان

گرسنگی واسه جنین بده؟

113 بازدید | 12 پست

مثلا صبح گشنت شه ولی پا نشی چیزی بخوری چند ساعت دیگه بخوری .اون غذاشو از خون میگره یا نه هر وقت گشنت شد باید حتما بخوری؟

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون از ویتامینای بدنت میگیره ولی واسه تو ضرر داره بدنت ضعیف میشه  هرجور شده اگ بیدار میشی پاشو ...

مرسی🐣

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2738
من که کل بارداری ازگرسنگی مردم تایه بندانگشت نون میخوردم همونم بالا میاوردم

بچتون وزنش خوب بود دنیا اومد؟

بچتون وزنش خوب بود دنیا اومد؟

من شرایطتم وحشتناک بودتا۶ماه ۲۰ کیلووزن کم کردم بعدش تاآخرحاملگی۶ کمترازوزن قبلیم بودم دخترم۲۸۰۰بدنیااومدباشرایط من عالی بودمن فک میکردم زیر۱کیلوباشه اینقدرعق میزدم وبالامیاوردم دوتادندم ترک برداشت همش خونریزی میکردم 

من شرایطتم وحشتناک بودتا۶ماه ۲۰ کیلووزن کم کردم بعدش تاآخرحاملگی۶ کمترازوزن قبلیم بودم دخترم۲۸۰۰بدنی ...

اخی چه بارداری سختی داشتین .خدا ببخشه بهتون دخترتونو.اره واقعا وزنش خوب بوده 

اخی چه بارداری سختی داشتین .خدا ببخشه بهتون دخترتونو.اره واقعا وزنش خوب بوده 

مرسی عزیزم بدنیاهم اومده باآلرژی شدیدش درگیریم هیچی نمیتونه بخوره بااینکه ۱۴ماهشه دعاکن براش دلت پاکه.ایشالا نی نی تم  سلامت بدنیابیاد