2726
عنوان

مامانا کمک بچه ۵۶ روزم

355 بازدید | 71 پست

اسهاله شیر خودم رو میخوره چیکار کنم خوب بشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سردی کرده طفل معصوم.دلش با ی روسری یواش ببند بذار گرم بمونه.ی چنده قطره عرق نعنا نبات داغ بهش بده.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

بهتر نیست با پزشک مشورت کنی!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
سردی کرده طفل معصوم.دلش با ی روسری یواش ببند بذار گرم بمونه.ی چنده قطره عرق نبات داغ بهش بده.

دیشب دست وپاش سرد بود پتو پیچیدم گرم شد

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

اسهال باید روزی ۸ بار دستشویی داشته باشه.اینقدر هست اگه نیست اسهال نیست

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
اسهال باید روزی ۸ بار دستشویی داشته باشه.اینقدر هست اگه نیست اسهال نیست

ن ۴ بار ولی شله

سردی کرده طفل معصوم.دلش با ی روسری یواش ببند بذار گرم بمونه.ی چنده قطره عرق نبات داغ بهش بده.

اره این کار خوبه چون سردی کرده.حواست به پهلوهاش باشه .

کمک کن زندگی با تو/یه راه بیخطرباشه/قشنگه خونه باشیو/یه عاشق پشت در،باشه⁦❤️⁩

میتونی شکمشو روعن زیتون بمالی و گرم بگیریش

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

عزیزم شکمش ببند بذار گرم بمونه چند قطره نبات داغ بده.اگه تا غروب بهتر نشد با این روش ببرش دکتر 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706