2733
2734

سلام شما اگه شوهرتون درامدش کم باشه شغل درست درمون نداشته باشه مثلا راننده باشه 

به بچه داشتن یا بارداری فکر میکنید؟ 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

خیررررررررررررر ب هیچ وجه

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تا الان خوب زندگی کرده باشی و محتاج نشده باشین و خلاصه حساب کتاب خرجاتونو دارین فک کنم با بچه هم بشه،اما اگه همیشه پول کم میارین نه نمیشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731

ما درامدمون کمه و بچه کوچیک داریم.واقعا نمیرسونیم پسرمم شیرخشکیه هزینه ها هم بالا.باز خدا رو برا داشتن پسرم هر روز شکر میکنم بعد ۵ سال منت گذاشت گل پسرمو داد بهمون

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2738
ما درامدمون کمه و بچه کوچیک داریم.واقعا نمیرسونیم پسرمم شیرخشکیه هزینه ها هم بالا.باز خدا رو برا داش ...

به خرجای خودت میرسی

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

اتفاقا دیروز بحثش بود

توی این دوره و زمونه دیگه نمیشه مثل مثلا پنج شش سال پیش به بچه آوردن نگاه کرد

اوه اون موقع مردم برای دل خودشون بچه دار می‌شدن الان باید انگیزه و نیت قوی تری داشته باشن

اگه ینفر اونقدر زن قوی باشه که بتونه بچشو از افکار منفی دور نگه داره، و حس حسرت نداشته باشه اون بچه، یا برآورده کردن نیاز های کوچیک و سطحی بتونه بچه رو اغنا کنه و ازدرون پر کنه، یا بتونه نسل موفقی تحویل بده، میتونه بیاره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
به خرجای خودت میرسی

ن واقعا خیلی وقتا از خیلی خواسته هام میگذرم.تا جاییکه بتونم نمیزارم پسرم کمبودی داشته باشه ولی باز کم میاریم عصبی شدیم

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706