2733
2734
عنوان

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی "نهم به دهم"

| مشاهده متن کامل بحث + 14688 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمره ی پایانی ریاضی تا چند باشه اوکیه؟

اونشو نمی دونم ولی من سال نهم امتحان نهایی همه درسا رو بیست شدم و فقط تو قرآن و زبان 19.75 شدم و فکر کنم معدلم شد 19.97 ، دقیق یادم نیست 

2728

خوش بحالت من نهم بودم آنقدر گربه کردم آخرش هم بزور یه منتشران برام خریدن ک خیلی مسخره بود الانم تو مدرسه عادی درس میخونم🥺انشالا هر چی خدا بخاد و ب صلاح باشه همون پیش میاد

شروع میکنم با بامداد خمار لاغری رو 😎👾                  زیر گروه زرد @فندق_فسقلی💛💛💛💛💛💛💛                                  وزن شروع :90                                                وزن فعلی :87                                                   وزن هدف :70                               غذا میخورم و لاغر میشم جالبه نه؟ 😂😂😂😍😉🙃😊❤️😆☺️👍🏻                                              بهترینا واس منن چون من بهترینم🤣🤣❤️💛
چرا امتحان تیزهوشان نمیدی؟

آزمون تیزهوشان! نصفشون شانسی قبول میشن من با اون معدل و اون همه خوندن قبول نشدم نصف بچه ها هیچی نخوندن معدل ۱۹ ۱۸ رفتن همینجوری سوال نخونده تیک میزن قبول شدن

2738
عزیزم منم پسرم پایه نهم و مدرسه استعدادهای درخشان هست. کتابهای ابی قلمچی عالیه خیلی سبز هم فوق الع ...

سلام عزیزم من پسرم کلاس سوم ابتدایی هست،ریاضی و علومش خیلی حوبه،نسبتا پسر باهوشی هست،چه کتابایی برا پسرم بخرم  خوبه؟چون داخل برنامم هست بفرستمش شیراز چندسال دیگه بره مدارس نمونه دولتی 

خوش بحالت من نهم بودم آنقدر گربه کردم آخرش هم بزور یه منتشران برام خریدن ک خیلی مسخره بود الانم تو م ...

قتی چیزیو بخای و با تمام تلاشت پیش بری مطمئن باش میتونی اگه هم نشد.. یه بیت هست میگه مهتری گر به کام شیر در است شو خطر کن ز کام شیر بجوی یا بزرگی عز نعمت جاه یا چو مردانْت مرگ رویا رویاروی.. مفهوم روکه گرفتی؟🌫️😶

اینو بدون رفیق وقتیی چیزی و بخای و با تمام تلاشت پیش بری مطمئن باش میتونی اگه هم نشد.. یه بیت هست میگه مهتری گر به کام شیر در است شو خطر کن ز کام شیر بجوی یا بزرگی عز نعمت جاه یا چو مردانْت مرگ رویا رویاروی..