2737
2734

سلام من میخام امسال آزمون ورودی بدم

آزمون های قلم چی و شرکت میکنم.

میشه چندتا کتاب تست که نتیجه گرفتین باهاشون بهم معرفی کنید؟

من خودم واسه علوم خیلی سبز دارم و خیلی ازش راضیم

بقیه کتاب ها بجز مطالعات و پیام آبی کانون رو دارم.

و اینکه لطفا از تجربیات انتخاب رشتتون بگین من میخام برم رشته ی تجربی مشاورمون خیلی راجب اولویت الف و ب حرف میزنه و..من یکم واسه ی ریاضی استرس دارم که تجربی اولویت ب بشه واسم و اینکه همه ی دوستام میگن هرکی رف تجربی یعنی پشت کنکور و بس!

من هدفم مدارس خاص و رشته ی تجربی هستش.

خب دیگه خوشحال میشم کمکم کنین و از تجربیاتتون بگین🙂

عزیزم منم پسرم پایه نهم و مدرسه استعدادهای درخشان هست.

کتابهای ابی قلمچی عالیه

خیلی سبز هم فوق العادست واقعا پیشنهاد میشه

مرشد ریاضی هم سطح بالا و خوبی داره

مامان آراد و ماهان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم پیرار آزمون دادم البته من دوره اول هم نمونه بودم و باز هم نمونه قبول شدم چون تیزهوشان فقط تکمیل ظرفیت می گرفت و ۳ نفر کلا گرفتن 

برای اولویت انتخاب رشته هم که اون به معدلت ربط داره 

2738
چرا امتحان تیزهوشان نمیدی؟

اول میخاستم آزمون تیزهوشان بدم یعنی تا هفته قبل خاستم متمرکز بشم روش 

ولی یکم تحقیق کردم که گفتن همش باید درس بخونی و افسرده میشی و اینا بعد گفتن که اونا درسی که مدارس ما چندبار یاد میدن یک بار یاد میدن انگاری باید دانش اموز از قبل بلد باشه

آزمونشم که خیلی سخته و دانش اموزایی که ازمون میدن مثلا سه سال راهنمایی بودن دیگه براشون راحته..

من خودم پیرار آزمون دادم البته من دوره اول هم نمونه بودم و باز هم نمونه قبول شدم چون تیزهوشان فقط تک ...

من دوره ی اولمو هیت امنا هستم.

موفق باشین😊😊از مدارس نمونه دولتی راضی هستین؟

بعد اینکه مگه به ریاضی و علوم مثلا واسه رشته ی تجربی نیست اولویتا؟

من دوره ی اولمو هیت امنا هستم. موفق باشین😊😊از مدارس نمونه دولتی راضی هستین؟ بعد اینکه مگه به ریا ...

بله خوبه تو شهر ما جزو بهترین مدارس شهر هستند مخصوصا که من نمونه مصلی نژاد هستم 

هم معدل کل هم درسای تخصصی به خصوص ریاضی و علوم تاثیر دارن 

2706