2737
2739

چ خوشگل

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

تاپیکم نظر سنجیه لطفا به ۳۰۰برسونید تحویل بدم به استادم ممنونم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ن

از اصطلاحی ک ب کار بردی، گفتم. البته من فقط تیتر دیدم. و بعد عکس رو دیدم ک شوخی بود. ولی اصطلاحت زنانه نبود

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
زید هم ب دوس دختر میگن هم دوس پسر

بد نیس ریشه ش بدونی. یه کم سرچ کن. دخترهای ما از روی خنگی میگن.‌هرچی شنیدید تکرار نکنید. ب هر دوست دختری هم نمیگن. اگه دوست پسرتم ادم باشه، تو روت نمیگه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
بد نیس ریشه ش بدونی. یه کم سرچ کن. دخترهای ما از روی خنگی میگن.‌هرچی شنیدید تکرار نکنید. ب هر دوست د ...

چته عزیزم؟چرا دعوا داری این وقت شب سر یه موضوع چرت و پرت

یک کله یه ن نوشتم 6 دو خط داستان نوشتی

چ فرقی داره هر چی باشه الان معنیش عوض شده برامم مهم نیس معنیش و ریشش چیه

تو برو خود را باش
2706