2726

بچه ها من مامانم بابام سرفه خشک خارش گلو داریم من الان احساس سردرد هم دارم ولی هیچ کدوم تب نداریم. شاید کرونا باشه شاید سرماخوردگی نمیدونم. فعلا تست ندادیم. حالا اونایی ک کرونا داشتین خوب شدین این علائم رو داشتین؟ و اینکه چ داروهایی دکتر تجویز کردن براتون؟ چ چیزهایی خونه گی خوردین بهتر شدین؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

استراحت کافییی.

آب و آبمیوه و دمنوش و مایعات فراوان باید به بدنتون برسه که ویروس بزنه بیرون از بدنتون.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من دو روزه تستش مثبت شده فقط بدن درد داشت تا میتونید مایعات بخورید و قرص ویتامین سی . دکتر به شوهرم آزیترومایسین داده و ناپروکسن هر شبم میره سرم میزنه با امپولای ویتامین خداروشکر حالش خوبه

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
2728

کرونا این شکلیه که علایم در روزهای بعد یکی یکی با شدت خفیف یا قوی ظهور میکنن و اینطوریه که شما با مصرف داروهم علایم بهبودی نداری و یک سیر افقی رو طی می کنی....اما شما فرض رو بر کرونا بذار و خودقرنطینگی کن.

توروزهای آتی ممکنه یکی از شایع ترین عوارض کرونا ضعف شدید باشه که فقط مصرف مکمل مولتی ویتامین_یا امپول ب کمپلکس و یا امپول نوروبیون کمک می کنه انرژی بگیری.و سرم تراپی چون کرونا افت فشار میاره و از دکتر بخوای برای حبران کمبود اب بدنت و بیحالیت حتما سرم بده حداقل ۴_۵تا.

تا میتونی گوشت گوسفندی و غذاهای پروتئین دار مصرف کنی.

قرص آسپیرین برای رقیق شدن خون و جلوگیری از سکته.

مگمل زینک و ویتامین دی.

امپول رسیژن که زیرجلدی تزریق میشه.

قرص فاموتیدین که اثرات کرونا رو کم می کنه و به گوارشتم کمک می کنه.

اسکن ریه حتما!چون ممکنه ریه درگیر باشه و نفهمی.

چک کردن مداوم اکسیژن خون تو خونه و یا مراکز درمانی.

دیگه مشکلات دیگه ام داشتی بگو راهنمایی کنم.

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟
کرونا این شکلیه که علایم در روزهای بعد یکی یکی با شدت خفیف یا قوی ظهور میکنن و اینطوریه که شما با مص ...

مرسی عزیزم

من الان یه کم بی حالم احساس میکنم رو هوا ام... نمیدونم منظورمو متوجه میشی یا نه... بهرحال ی کم صعف دارم دارم و خارش گللو و کمی سرفه... سرفه خیلی کم

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
مرسی عزیزم من الان یه کم بی حالم احساس میکنم رو هوا ام... نمیدونم منظورمو متوجه میشی یا نه... بهرحا ...

اسکن ریه بده حتما چون ممکنه درگیر بشه ریه بدون علامت.شربت پلارژین خیلی به سرفه های من کمک میکرد

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟