2703
2553
سلام
کسی می دونه قرص اکویین واسه چی هست ؟؟ من بعد از زایمانم با امپولهای 3 ماهه جلوگیری می کردم و تقریبا یک سال و 4 یا 5 ماه پریود نشدم بعد که رفتم دکتر گفت خیلی این امپول ها عوارض بدی یه جورایی می شه گفت یائسگیه زودرس رو می یاره و بعد قرص های اکویین رو بهم داد وقتی تمام شد پریود شدم حالا می خوام بدونم ایا میشه از این قرص ها به جای ال دی استفاده کنم؟؟
سلام لیلا جان من از یاسمین استفاده میکنم عالیه هم برای جلوگیری از بارداری هم تنظیم پریودی نه چاق میکنه نه آدم عصبی من راضیم الان 2 ساله دارم می خورم درست بعد از 3 روز از اتمام قرصها پریود میشی کاملاً منظم امیدوارم تو هم راضی باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یاسی جان واقعا عوارض نداره این قرصها ؟ ؟ آخه من دوست دارم قرص بخورم ولی به خاطر عوارضشون ( حال یا آینده ) نمی خورم . اگه در آینده هم عوارضی ندارند هر دوست عزیزی که سالیان متمادی مصرف کرده لطفا راهنمایی بفرمایین
2456
عوارضی نداره ولی چون مادر من بر اثر سرطان سینه فوت کرده و من و دو تا خواهرام هم باید تحت نظر باشیم به خاطر همین دکترم گفت حدود 4 یا 5 ماهی قطعش کن بعد بخور و گفت اصولاً بیشتر از 6 سال نباید خورد به هر حال هورمونیه دیگه ولی کلاً عوارضی نداره فقط یک کم خواب و زیاد میکنه همین نه چاق میکنه نه عصبی میکنه تازه از لحاظ بارداری فوق‌العاده مورد اطمینانه ضرر نمیکنی امتحانش کن

سلام..فکرمی کنم دکترم بازهم اشتباه کرد..من خیلی وقت یایسه شدم ولی گفت چندماهی قرص بخور..پوکی استخوان می گیری...گفت چهارده روز اکویین بخور بعد ده روز مدروکسی پروژسترون......ولی پریود نشدم  پنج شش روز گذشته....به نطرتون چه کار کنم؟؟؟؟

الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
سلام..فکرمی کنم دکترم بازهم اشتباه کرد..من خیلی وقت یایسه شدم ولی گفت چندماهی قرص بخور..پوکی استخوان ...

سلام عزیزم میشه جواب سوالم وبدین من 24سالمه ذخیره تخمدانم هم توسونو هم تو آزمایش خیلی کمه فولیکولامم خیلی ریزن بعد من. این ماه پریود نشدم دکترم قرص اکویین داده روزه میخورم سه روزم لکه دارم خیلی کم بعد درد وفشار یاد یه کوچولو لک میبینم سونو واژینال 9روز از زمانیکه باید پری میشدم گذشته بود کهسونو واژینال انجام دادم دکتر گفت احتمالا یائسه میشی الان شما چیکار کردین یائسه شدین یابا قرص وامپول پیشگیری کردین

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2714

سلام عزیزم خوبی ببخشید منم مثل شما بعدزایمانم آمپول سه ماهه زدم تا سه سال الان پنج ساله جاوگیری ندارم ولی باردار نمیشم میشه بگید شما بعدش باردار شدید؟این قرص اکویین رو مصرف کردی؟