2733
2734
عنوان

خانمای عاقل و با سیاست،کمک!

106 بازدید | 3 پست

من آدم ساده ای هستم، نمیتونم در لحظه جواب حرفای ناخوشایند رو بدم یا مثلا گاهی از کوره در میرم و نمیتونم به رو خودم نیارم

مجردم و خاستگارام اول خیلی مشتاقانه میان جلو اما بعدش میگن تو دختر خوبی هستی اما میری. فک میکنم رفتارم جذابیت نداره واسشون چون خیلی ساده و برون گرا هستم

خانمای عاقل و با تجربه خواهرانه راهنماییم کنین چون خیلی ناراحتم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  

یه کم با سیاست و طناز گونه رفتار کن..سرچ کن سیاست های زنانه..بعدم مهم نیست که میرن.رفتنی باید بره اونی که تو رو همینجوری بخواد میمونه.بعدا تو زندگی هم سرزنشت نمیکنه

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
یه کم با سیاست و طناز گونه رفتار کن..سرچ کن سیاست های زنانه..بعدم مهم نیست که میرن.رفتنی باید بره او ...

درسته حرفتون اما کلا آدم ساده ای هستم و زیاد سوتی میدم و این رفتار اذیتم میکنه 

در مورد همه نه فقط جنس مخالف

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته حرفتون اما کلا آدم ساده ای هستم و زیاد سوتی میدم و این رفتار اذیتم میکنه  در مورد همه نه ...

خیلی بده بعدا هم همش اذیت میشی.تا میتونی حرف نزن و ساکت باش..با آدمای زرنگ و دانا معاشرت کن...

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
2731