2726

خونریزیم سرموقعش بود فقط دوسه روز قبلش هی لکه میدیدم الان روز چهارممه خیلی زیاده و درد دارم بنظرتون عادیه؟؟البته الان قرص مفنامیک اسیدخوردم بهترم فقط خواستم بدونم مال چیه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دستگاه رو چرخه ی قاعدگی اثر میذاره گلم، گاهی چندماه زمان میبره که بدن بهش عادت کنه، ولی به بعضی ها نمیسازه.

شنیدم ممکنه باعث زیاد شدن خونریزی و درد پریود بشه، باعث لکه بینی بین دو پریود بشه، باعث خونریزی بعد از رابطه هم بشه.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
دستگاه رو چرخه ی قاعدگی اثر میذاره گلم، گاهی چندماه زمان میبره که بدن بهش عادت کنه، ولی به بعضی ها ن ...

ممنون عزیزم...از کجابفهمم نمیسازه؟؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
ممنون عزیزم...از کجابفهمم نمیسازه؟؟

خواهش میکنم🌺🌺🌺

والا یکی از آشناهامون استفاده کرد خونریزیش خیلی زیاد شد اونقدر که شدیدا کم خون شد و دیگه رفت درآوردن دستگاه رو.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!