2726
عنوان

عمل تنگ کردن واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 6682 بازدید | 193 پست
بدیش اینه که ما زنا قبول کنیم سیستم بدنمون رو و اعتماد ب نفس داشته باشیم 

طرز تفکرتونو نمیفهمم. ترمیم عضوی از بدن که از اول دچار مشکل نبوده و با زایمان دچار مشکل شده، چه ربطی به اعتماد به نفس داره؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دولتی زایمان کردم با مامای خصوصی و همیشه دعاش میکنم چون هیچ تغییزی توی پایین تنه ام ایجاد نشد&nbs ...

میگی اسمشو حداقل ماهم سود ببریم ازش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
سلام دوست عزیز من چند تا سوال ازتون داشتم راجع به تاپیکتون میتونم درخواست دوستی بدم بهتون؟

بده عزیزم قبول میکنم

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
دوست عزیزم عمل رو انجام دادید... منم می خوام انجام بدم موندم به خدا...

ن گلم انجام ندادم خدارو شکر مثل قبل زایمانم شدم الان ک 9 ماه گذشته... من همونجا خیلی ب دکترم تاکیدکردم بعد زایمان تنگ بدوزه اونم تنگ دوخت😁😁😁

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
خاطره زایمان رو کجا نوشتی خیلی گشتم دنبالش ندیدم میشه منو زیرش تگ کنی اولی رو میگم

فداتشم عزیزم حذفش زدم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

دوستان سلام، وقت همگی بخیر🙋‍♀️🌸

ببخشید وسط تاپیک🙈

من دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و برای تکمیل کار پایان نامه ام به همکاری مادرانی که تازه زایمان کردند، نیاز دارم🙏 اگر هم سوالی داشتید در خدمتم.

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم انلاین نمونه جمع کنم. ممنون میشم ده دقیقه وقت بذارید🌸

📍پژوهش زیر در ارتباط با وضعیت روانشناختی تازه مادرانی است که دو هفته تا سه ماه از زایمان آن ها گذشته باشد. پس فقط در صورتی که دو هفته تا سه ماه از زایمانتان میگذرد، میتوانید آزمون را انجام دهید و یا اگر افرادی با چنین شرایطی میشناسید، ممنون میشوم لینک زیر را برایشان ارسال کنید.(عزیزان لطفا حتمااا نکات انتهای پست را رعایت کنید)

میتوانید از طریق لینک زیر آزمون را شروع کنید.

https://survey.porsline.ir/s/h0k0wyy#?ref=wh

🔴توجه🔴 دوستای گلم لطفا فقططط خانم هایی که تازه زایمان کرده اند (دوهفته تا سه ماه پس از زایمان)، آزمون را انجام دهند.

🔴(لطفااا عزیزانی که قبلا پر کردند مجدد پر نکنند)🔴

🔵خیلی مهمه که پژوهش دقیق باشد پس لطفااا فقططط کسانی که ملاک های فوق را دارند، پرسشنامه را پرکنند.

پیشاپیش از همیاری و همکاریتان کمال تشکر را دارم🌸🙏

عزیزم من عمل تنگ کردن واژن رو پیش دکتر کیمیا قاسمی انجام دادم یکی از دکترای خوبه اهوازه واقعا خی ...

سلام گلم کنم اهوازم میشه بگی چندوقت انجام دادی و چقدر هزینه گرفت تو مطب انجام دادی یا بیمارستان؟؟ 

ممنون میشم جواب سوالامو بدی. 

سلام گلم کنم اهوازم میشه بگی چندوقت انجام دادی و چقدر هزینه گرفت تو مطب انجام دادی یا بیمارستان؟؟&nb ...

من یک سال پیش عمل کردم و واقعا هم راضیم از عملم هنوز بعد این مدت

هزینش الان تغییر کرده اگه میخوای زنگ بزن بپرس عزیزدلم

2706