2733
2734

یبار یه کاری کرده دیگه بعداز اون که حدود یکسالو نیم میگذره اصلا بهش اعتماد ندارم.به هیچ عنواننن همش فکر میکنم دروغ میگه پنهون کاری میکنه.....

کلا همه چیو بد میبینم.مثلا امروز بعد دوهفته تقریبا گوشی نداشت گوشیش خراب شده بود نمیتونست بره بگیره امروز گرفت صدای پیام گوشیش میومد گفتم بده ببینم کیه داشتم نگامیکردم یهو گوشیو ازدستم محکم کشید قبلا اینکارو نمیکرد پیش خودم گفتم لابد میترسه کسی این مدت پیام داده باشه نمیخاد من ببینم.....کلا بهش مشکوکم واقعا نمیدونم چیکارکنم امروز بهش کلی حرف زدم.گفتم من دیگه هیچ حسی بهت ندارم اگه قبلا بود میشستم کلی گریه میکردم ک نکنه داره بهم خیانت میکنه ولی الان نه برعکس دارم میخندم .فقط منتظرم دستت رو شه ولت کنم برم.بد یادم نیس چی شد چی گفتیم اصلا یادم نمیاد بد گفت بهم سم بده بخورم بمیرم گفتم راهای بهترین هست میتونیم جداشیم بد خندیدم گفتم چرا خودمو قاتل کنم.نمیتونم اصلا حرفاشو باورکنم چون ادمیه ک کلا به همه خ دروغ میگه و چخانه.پدرم خ بهش اعتماد داره میگه من مطمعنم که کاری نمیکنن ولی اگ ی روزی بخاطر چیزی ک ازش بفهمم جذاشم ازش همه میگن سرگوش من جنبیده بچها من واقعا از خوشگلی چیزی کم ندارم و اصلا قابل مقایسه نیستم بااون.خیلی دلم شکسته .قبلا هم ک کاری کرد مقصر خودم بودم خیلی ازارش میدادم سررقتارای مادرش .خیلی مادرش بده خیلی توهین میکرد به خودم خانوادم اذیتم میکرد مدام میگفت تو هیچ جایگاهی نداری توزندگی پسرمو....خلاصه همه ی اینا باعث شد من صب تاشب پرخاشگری کنم نمیدونستم ب خودم مسلط باشم مدام پرخاشگری توهین کم محلی اخرشم ک کارداد دستم.حالا دیگ اصلا بهش اعتماد ندارم نابود شدم کل موهام سفید شده چیکارکنم......مدام فکرم اینه که داره بهم خیانت میکنه با ی زن درارتباطم یا زن دوم‌داره دارم دیوونه میشم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

واقعا برای آرامش قلب وذهنت دعا میکنم.....یکم ازاین افکارفاصله بگییر ارتباطتو باخدا محکمترکن.خودش راه و نشونت میده...بعدکه اروم شدی بهترمیتونی واقعیتو ببینی...حرفی بهش نزن که بعدا شرمنده شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که گفتی حسی بهت ندارم بدترین حرفه

من اصلا حالم خوب نبود واقعا خسته شدم ازاینکه همش فکرم اینه داره خیانت میکنه خودشم تاهرچی میشه میگه تو منو دوس نداری توهمش داری بهم میگی متنفرم ازتو اینا ولی واقعا دست خودم نیست من خیلی وحشتناک شکستم من فقط بخشی از زندگیمو گفتم خیلی دیگس موندع واقعا انتظار اون کارو نداشتم ازش

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728
واقعا برای آرامش قلب وذهنت دعا میکنم.....یکم ازاین افکارفاصله بگییر ارتباطتو باخدا محکمترکن.خودش راه ...

حالم واقعا بده از نظر روحی

من اصلا حالم خوب نبود واقعا خسته شدم ازاینکه همش فکرم اینه داره خیانت میکنه خودشم تاهرچی میشه میگه ت ...

حق داری، حق داشتی ولی قبول کن حرف سنگینی بود من در موقعیت بدی این حرف رو شنیدم دوست ندارم تعریف کنم ولی واقعا شکستم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
حالم واقعا بده از نظر روحی

میفهمم و حالت قابل درکه......اما اصلا وبه هیچ عنوان افسار افکارتو وحرفایی که میزنی رو نده دست شیطان..‌.خودتو کنترل کن...ازکلیپای انگیزشی که الان تواینستا زیاده کمک بگییر....خدا فقط منتظر تو بخایی ودستشو بگییری ...مدام ذکربگو اسم خداروبگو قلبتو اروم میکنه....تندی نکن...حرف تند وبی مهر نزن به همسرت

2738
حق داری .منم مثل تو شدم.چند ماه پیش به خواهرم ابراز علاقه کرده.ازون موقع همش فکر میکنم داره خیانت می ...

شوهرت ؟؟به خواهرت؟؟؟واییییییی خذای من تو دیگه چی کشیدی دختر خداصبرت بده واثعا