2410
2553

خدایا چرا تموم نمیشه ده روز گذشته چرا خوب نمیشم حالت تهوع امونمو بریده همش دارم عوق میزنم باردارم از عوق زدن رحمم درد شدید میگیره،نمیتونم خوب غذا بخورم ممکنه بیشتر از دو هفته بشه؟😢😢

تنگی نفس نداری نگران نباش نمی‌میری

اما دکتر برو عزیزم 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه تنگی نفس ندارم،چهاربار دکتر رفتم یا داروی جدید میدن یا سرم میدن با آمپول ضدتهوع،پس کی تموم میشه

چون بارداری یه کم سختت شده

خوب میشی عزیزم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔