2737
2734

من دلم دختر میخواد ظاهرا اسپرم شوهرم خیلی قویه وپسر میشه منم دلم دختر میخواد اگه با کاندوم را خودم سوراخ کنم احتمال دختر شدنش بیشتر نمیشه؟سوراخ ریز اخه میگن کسایی که نتخواسته باردار میشن دختر میشه روز اول پاکی اینکارو بکنم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ربطی ب جنسیت نداره ک اخه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

😂😂😂😂😂😂😂🤦وای خدا خیلی باحالی اسی

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

خیلی باحالی. از همون سوراخ صدهزار اسپرم میاد بیرون ک خیلیاش ایگرگ هستش و ممکنه پسر بشه. سردی بده بخوره. لبنیات زیاد مصرف کنید.

هر چند توصیم اینه بسپاری دست خدا و دخالت نکنی، خواهرم دخالت کرد و رژیم گرفت تحرک اسپرمهای شوهرش صفر شد و یکساله باردار نمیشه

2706