2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سزارین اختیاری هم انجام میده

هیشکی انجام نمیده

من دکترم احمدیان بود گفتم بیام شمال سزارین کنم گفت انجام نمیدیم

همون طبیعی ولی با بیحسی اپیدورال

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
سزارین اختیاری هم انجام میده

چرا پیش پرند قشلاقی نمیری؟خیلی خوبه

من دوستم دانشجوی مامایی، میگف بهترین دکتر از نظر من اینه

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤
2714
چرا پیش پرند قشلاقی نمیری؟خیلی خوبه من دوستم دانشجوی مامایی، میگف بهترین دکتر از نظر من اینه

دوست خودمم پیشش رف،خیلی راضی بود

سزارینم خودش میخواست براش انجام داد

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤
هیشکی انجام نمیده من دکترم احمدیان بود گفتم بیام شمال سزارین کنم گفت انجام نمیدیم همون طبیعی ولی ب ...

ولی من دوستم پرند قشلاقی بود دکترش،براش سزارین کرد شمال

چرا پیش پرند قشلاقی نمیری؟خیلی خوبه من دوستم دانشجوی مامایی، میگف بهترین دکتر از نظر من اینه

نمیدونم بخدا اسیر شدم من تو امل زندگی نمیکنم قراره از چالوس بیام دکتر چالوسم گفته برو بیمارستان شمال انجام میده سزارینو. حالا من دارم دنبال دکتر خوبی ک اینکارو انجام بده میگردم

تازگی؟ هزینه اش چقده

اره بچش هنوز ی سالشم نشده،هزینش و نمیدونم

ولی خیلی از دکترش راصی بود

2706