2703
2553
متنفر نیستم ولی تو مملکت ما حق همچیو دادن به مردا خواهر دسته گلم جلو چشممه شوهرش بیماری روانی داره ا ...

قاضی ها رو که میخرن ولی وکیل مجرب تر بگیرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
۱۷ سال دیوانه رشته حقوقم و ضایع کردن این مردای مزدور

۲سال ازت بزرگترم

اصلا بعضیا از همون اول آدم ازدواج نیستن مثل ما

دوستای خودم اهل لباس عروس و شوهر بودن که اکثرشون ازدواج کردن و پشیمون هستن

قاضی ها رو که میخرن ولی وکیل مجرب تر بگیرین

وکیل شوهرش یه زن و شوهر رذلن که خانومه وکیل معاون رییس جمهوره هردفعه سر همه دادگاها میره یه برگه میزاره جلو قاضیو کار تمومه اینسری اومده گفته 500 ملیون بده تا طلاق بدم 

2714
۲سال ازت بزرگترم اصلا بعضیا از همون اول آدم ازدواج نیستن مثل ما دوستای خودم اهل لباس عروس و شوهر ب ...

دقیقا همه هم میدونن اخلاق منو به نظر من عشق یک هورمون بیش نیست مجنون میگه عشق بازی میکنم با نام لیلی یعنی چی..

وکیل شوهرش یه زن و شوهر رذلن که خانومه وکیل معاون رییس جمهوره هردفعه سر همه دادگاها میره یه برگه میز ...

ببین کله گنده زیادن ولی یک راهی هست نابودشون کنی یک وکیل بهت میگم حتما پیگیری کن اقای علی رفیعی وکیل پایه یک دادگستری بزنی سایت وکلا هست اول شمارش هم ۰۹۱۲ هست کله گندس اون هم قاضی دیوان عدالت بوده از آشنایانم هست البته دور

دلایل فرهنگی و مشکلات قانونی.نمیتونم ارتباطی رو تحمل کنم که دست پایینتر رو دارم اصلا از سبک ازدواج ایرانی ازون خواستگاری بگیر تا رسم و رسومات مزخرفش تا زایمان و بچه داری و شوهرداری ... همه بدم میاد چون تو همه ی این موارد اینقدر فرهنگ و قوانین مزخرفی وجود داره که تبدیلشون میکنه به یک تجربه تلخ

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2706