2726
عنوان

آیاتی از قرآن برای آرامش کودک تان در شب 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 28748 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ادامه پست قبلی  🌷🌷🌷🌷 آیه 62 سوره یونس    💫32 مرتبه 💫  أَلَا ...

عزیزم منم دخترم یکسالشه بخدا اصلا خواب ارومی نداره هر کاریم به ذهنم رسیده انجام دادم ولی تا صب شاید صد بار با گریه بیدار میشه الان کلافه شدم گفتم تو گوگل یه سرچ کنم دعا ببینم چی هست که انگار خدا دوسم داشت و پست های شما رو دیدم الان همه رو خوندم براش خودمم اروم شدم انگار قوت قلب گرفتم میشه شما هم دعا کنید بچم ارامش بگیره بخدا تو شهر غریب کلافم کرده از بس شب تا صب گریه میکنه🥺ایشالا خدای مهربونت یه نگاهم به منو دخترم کنه🙏🏻

خدا خیرت بده عزیزم واقعا دعای خوبیه منم چند شبه دخترم تو خواب با گریه بیدار می‌شد از وقتی میخونم آرومه ایشالا تن بچت سلامت مرسی که برامون گذاشتی ایشالا هر چی خیره خدای مهربونم سر راهت بزاره

خدا خیرت بده عزیزم واقعا دعای خوبیه منم چند شبه دخترم تو خواب با گریه بیدار می‌شد از وقتی میخونم آرو ...

ای جانِ دلم ، منو بردی دوباره به اون روزهای قشنگ عزیزدلم

یه دنیا ممنونتم بابت دعای قشنگ تون

خوشبختی ناز دخترت رو ببینی دوست خوبم. الهی آمین 🤲

ادامه پست قبلی  🌷🌷🌷🌷 آیه 62 سوره یونس    💫32 مرتبه 💫  أَلَا ...

سلام

سپاس بابت پیام مفیدتون

ببخشید آیه ۶۲ سوره یونس رو باید ۳۲ بار بخونیم و بقیه آیات رو یکبار؟

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم

سلام مامان نسترن تاپیک هات رو خوندم ،مرحبا ب امیدت و تلاش و روحیه قوی ک برا بچه دار شدن و ایمان قوی ک نسبت ب خدا تو این مسیر داشتی ،منم طول سرویکسم کوتاه و بچمو تو سی هفتگی از دست دادم😭😭😭من چجوری میتونم ازتون راهنمایی بگیرم تو رو خدا 

سلام سپاس بابت پیام مفیدتون ببخشید آیه ۶۲ سوره یونس رو باید ۳۲ بار بخونیم و بقیه آیات رو یکبار؟

سلام به روی ماهت قربونت برم

ببخش عزیز خیلی وقته به سایت سر نزده بودم ، امشب هم اتفاقی شد

آره خواهر گلم من عین دستوری که خودم گرفتم اینجا نوشتم

به حق امام زمان مون که واسه شما هم مفید واقع بشم

سلام مامان نسترن تاپیک هات رو خوندم ،مرحبا ب امیدت و تلاش و روحیه قوی ک برا بچه دار شدن و ایمان قوی ...

سلام به روی ماهت قربونت برم

خدا رو بینهایت شاکرم که اگر بتونم ذره ای امید و قوت قلبِ شکسته ای باشم

آره عزیزکم ، داستان بچه دار شدن من خودش یک عمر زندگی بود

ولی بینهایت شکر که توو این مسیر سخت هر چقدر شکستم ،

عوضش عاشق تر شدم

با همه قلبم در خدمتت هستم رفیق

درخواست دوستی میدم ، قبول کن ، شماره همراهم رو میدم

ایتا در تماس باشیم

از الان بهت قول میدم که ذره ای تردید نداشته باش ، به زودی

مامان میشی قربونت برم

جز خودم که این راه رو تا آخرش رفتم بعدش ، اونقدر دوستای

زیادی داشتم که جای امروز تو ایستاده بودن و امروز دارن

با فرشته هاشون عاشقی میکنن و مدام برام عکساشون

رو میفرستن که با اطمینان کامل بهت میگم به زودی مامانی ، فدات بشم

سلام به روی ماهت قربونت برم ببخش عزیز خیلی وقته به سایت سر نزده بودم ، امشب هم اتفاقی شد آره خواهر ...

ممنون خانوم گل. سلامت باشید

من نوزادم رفلاکس شدید داره و بخاطر اون بی قراره. ممنون میشم براش دعا کنید 

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم
2706