2726

انرژی مثبت احتیاج دارم .پنجشنبه ی روز کاریه خیلی مهمیه چیکارکنم همونی بشه ک میخام

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ریلکس باش و از الان همش تصور کن ک کارت راه افتاده و خوشحالی  احساست رو خوب کن پیشامیش براش شک ...

همه ی اینکارارو کردم ولی چون خ مهمه استرس دارم اگه نشه خیلی جلوشوهرم و خانواده بدمیشه برام

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
همه ی اینکارارو کردم ولی چون خ مهمه استرس دارم اگه نشه خیلی جلوشوهرم و خانواده بدمیشه برام

عزیزم خب نباید استرس داشته باشی میدونی ک استرس نشانه ی ترس و نگرانیه و ترس و نگرانی خودش تورو کاملا از خواسته ات دور میکنه 

چ خواسته هایی؟😍

مثلا تواوج ناامیدی وقتی ک دکترا گفتن بچه دارنمیشی من باقانون جذب بچه دارشدم.یا چیزایی میخاستیم بخرم ک نمیشد ولی با جذب تونستیم

جالبه. تمرین و این چیزا داره؟

اره دیگه شکر گذاری من برا خرید وسایل از بازی فراوانی استفاده کردم